Nasledovné video urobil Ron Gabriel v New Yorku a zobrazuje interakciu medzi chodcami, cyklistami a motoristami. Pričom je vidieť viacero zlých zvykov, či už zlé využívanie priechodov pre chodcov alebo nebezpečné manévre motoristov alebo cyklistov.

Jedna rýchla jazda na bicykli (New York)Autor: bombarderis3 635 videní

New York (gta4)Autor: nerazzurri2215 636 videní

New York v roku 1928Autor: lukooo36 306 videní

Martin DRAW18Autor: martiart4 448 videní

Vzorné správanie vodičovAutor: lusir3 041 videní

A Taste of New York (timelapse)Autor: lilinka6920 927 videní

Cez New York na BMX-e (POV)Autor: yannik23 300 videní

New York - Manhattan z lietadlaAutor: kalatrava33 896 videní

Fanúšik New York RangersAutor: jb73 117 videní

New York 2009 HQAutor: alexilaiho19 533 videní

C.S.I. New York Polkamara !Autor: andrej218786 606 videní

New York Police Department v ManhattaneAutor: laan9311 455 videní

Sting - Englishman in New YorkAutor: kissboy9 204 videní
michal12255 pred 9 rokmi a 5 m
ty cyklisti su poštovy doručitelia, nemaju čas sa zastavovať
johny600 pred 15 rokmi
Kocúrkovo je slabé slovo na systém aký tam majú :D
cruor pred 15 rokmi
som z toho cocot lol to tam maju ako vyriesenu dopravu? by som sa tam bal xodit je jedno ci na aute bicykli ci peso dmnce :D
rasto007 pred 15 rokmi
GTA
jacobo817 pred 15 rokmi
2:24 :D :D :D
mato77 pred 15 rokmi
najvacsi bordel tam robia cyklisti
jeffo696 pred 15 rokmi
Každí si povie, fuuu amerika, tam by som s autom nechcel ísť, ale ja vravím, američan na slovenských cestach ? To by neprežil :D Veď oni sú amatéri :D
stake95 pred 15 rokmi
spocitajte taxiky :D
bubo44 pred 15 rokmi
ale aka haluz, ze chodec sa tlaci na druhu stranu popred auto a ten vodic nie a nie ho pustit :D
riso710 pred 15 rokmi
svovensky policajti by si zgustli :-) to by bolo penazi v statnej kasse
tomassor pred 15 rokmi
maju svoje pravidla.....
margecany pred 15 rokmi
a že velmoc...a chaos hned s jednou križovatkou :)
mackousiak pred 15 rokmi
stupidos amerikanos
afrikakorps pred 15 rokmi
kks....policajt na tejto križovatke by zarobil majland :D
guru696 pred 15 rokmi
masaker, v takej tlačenke aj mucha pride k urazu :D
guru696 pred 15 rokmi
maju taky fofr, že cestari nemusia ani namalovat čiarky na prechodoch :D :D :D
7majo7 pred 15 rokmi
čisty chaos
normadus pred 15 rokmi
šialené!
kkmflex pred 15 rokmi
no by som chcel vidieť vás v takom meste by vás rýchlo prešlo stáť na každej križovatke a každého púšťať tam kým človek prejde cez mesto tak pol dna v prdeli....
thedahaka pred 15 rokmi
New York co uz