35 presných zásahov v 90 sekundách.

Drtenie vajec kompilácia 2Autor: vikman88819 117 videní

Rozdrvené vajcia 2Autor: benyxxxxx23 296 videní

Oceľové vajciaAutor: explorer69 646 videní

Bez vajecAutor: tigrica24 636 videní

Keď prvýkrát zistíš, že máš gule!Autor: mymo36 739 videní

Rozdrvené vajciaAutor: benyxxxx56 628 videní

Kopanec do vajec 2Autor: pixko16 015 videní

Kop do vajecAutor: jolaus37 597 videní

Luskáčikovo 2014Autor: moriak24 040 videní

Išli vajcia na vandrovku (Muay Thai)Autor: conan54 929 videní

Hod do vajecAutor: jolaus18 371 videní

Rozbíjačka vajecAutor: transmitter3 426 videní

Ženy a guleAutor: benyxxxxx35 609 videní
dhslavkoo pred 12 rokmi a 8 m
ešte že to nebude mať deti ...
nattaly pred 13 rokmi a 1 m
fuu chalani vás to baví ? :D lebo mi to nepride normalne
vikuliatko pred 14 rokmi a 5 m
Keď chcú mať deti tak nech to nerobia ale keď nechcú tak môžu :D
divocak pred 14 rokmi a 5 m
aspon na nieco to je dobre a to nato ze aspon nebudu mat take sproste deti pretoze podla mne ty uz nebudu mat ziadneô§
asteroid pred 14 rokmi a 6 m
0:37 a 0:39 pekne rodrvovaci zvuk:D
kingkros pred 14 rokmi a 7 m
to su magory
peterxxx pred 14 rokmi a 9 m
Takí debili možu žiť asi iba v USA
matkqo3 pred 14 rokmi a 11 m
to su debili
alexik28 pred 15 rokmi
aaauuuč mna :(
matinko992 pred 15 rokmi
ktoreho chlapa zacali bolet gule alebo sa mikol ? :D
mariof pred 15 rokmi
aj tak je to trapne pretože 90% idiotov skor stiahne nohy a náraz alebo kopanec, to je jedno čo neskonči na gulách.
focalor pred 15 rokmi
sa mi paci, ze kazdy krici rovnako :D
mekgajver pred 15 rokmi
cisty koko ti jeden za druhym
dusanpoky pred 15 rokmi
preco toto niekto robi??:)
stake95 pred 15 rokmi
tych vrieskani typu ooooooo tam bolo asi viac jak 35 :D
stake pred 15 rokmi
tych vrieskani typu ooooooooo tam bolo viac jak 35 :D
pucher pred 15 rokmi
Zase banda tupých hláv, ktorých vrcholom kariéry je natočiť videjko, ako dostane bombu do vajec. Nudné a naviac už aj trápne.
andrew pred 15 rokmi
Všetci maju jedno spoločné : óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
dadulino pred 15 rokmi
Totálný Debili :(
sirsalem pred 15 rokmi
A potom ze su ti Amici taki blbci :D No ked tito budu mat potomkov :D tak zbohom zdravy rozum, uz tie spermie musia byt blbe jak tago :DDDD