Karel Hynek v relácii Na stojáka.

HBO - Na Stojáka - Karel Hynek - PROČAutor: 19misscho1922 293 videní

Karel Hynek - Bodový systémAutor: 19misscho1911 745 videní

Na Stojáka - TchýněAutor: 19misscho1918 061 videní

HBO - Na Stojáka - Karel Hynek - OchotaAutor: 19misscho1910 093 videní

Na stojáka - Karel Hynek - zprávyAutor: noname11616 597 videní

Na Stojáka - Muži a ŽenyAutor: 19misscho1929 722 videní

HBO - Na Stojáka - Karel Hynek - Borec a BorkyněAutor: 19misscho1913 772 videní

Na stojaka - BodyguardAutor: 19misscho1912 290 videní

Karel Hynek - Pražák v BrneAutor: besttracker7 491 videní

Na stojáka - Obhájca blondínyAutor: darkfox13 572 videní

Karel Hynek - Ideální mužAutor: jokersks4 579 videní

Karel Hynek - Ako som žehlilAutor: jozobb312 968 videní

Na stojáka - borecAutor: calwera60 784 videní
smudlo pred 14 rokmi a 2 m
klasik riadny:D
zelezobeton pred 15 rokmi
myslienka vtipu bola podla mna perfektna ale ide oto kto jak to vie zahrat a aky ma ksicht a podla mna tento typek nevie az tak dobre zahrat nasrateho ... to je len moj nazor , a ked sa tu dole podomnou hadate o Izerovi , tak nepoviem on robi celkom iny humor ako tento ale kuknem na Izera a nemusi nic povedat a sa smejem jak ch... z jeho ksichtu a staci ze len prevrati oci ...
manny79 pred 15 rokmi
ubohý...
demos96 pred 15 rokmi
Vcssina negativnych komentov k tomuto videu su under-16 rokov vidno ze este nepochopili pravy humor a nedospely ja mam sice len osemnast ale pisat ze Izer je lepsi tak toto nie... a podobne kecy typu nic na tom vtipne nebolo :)
dadulino pred 15 rokmi
Zdenek Izer je oveľa lepší !!!!!!!
guru696 pred 15 rokmi
ale mne pri tom pripadal byt fakt nasrany...,alebo je fakt dobry herec,že to tak prezival, bo ani raz sa nepousmial...
guru696 pred 15 rokmi
nezapomen,ze jeji manzel je futb. alebo hokej..... :D:D
pechzd pred 15 rokmi
mi sa to páčilo a ja som sa zasmiala..:D
binomedia pred 15 rokmi
co bolo vtipne na tom ze je jej manzel hikejista? cele to neni nic moc
pa3ck008 pred 15 rokmi
ty ludia musia byt dobre naliaty ze im to pride vtipne...
oyran pred 15 rokmi
ja neviem...nejak mi tento druh humoru nesedi
delamio pred 15 rokmi
prepáčte, ale nič moc :/
johnbanan pred 15 rokmi
Prečo tam majú dovolené fajčiť?
supec pred 15 rokmi
trapko , ale fakt uz to tu je
sk0r1ca pred 15 rokmi
tak toto pocuvam ...och boze...
mytx pred 15 rokmi
toto video tu uz je a dost dlho :)
lookback pred 15 rokmi
Niekto proste je komik ;)
operatorrr pred 15 rokmi
Karel je najlepsi...je to proste borec :)
torsomor pred 15 rokmi
docela mě to pobavilo...jak dokázal rozebrat tak jednoduchej starej vtip a vlastně ho všem zhnusit :D
besttracker pred 15 rokmi
nechcem kazit zabavu,ale toto video tu uz je ..Na stojáka - Obhájca blon..
Ďalšia časť relácie Na stojáka, kde Karel Hynek obhajuje blondíny.
..