Levica nám dostala chuť na malé bábo.

Obrábanie levice v ZOO na jarAutor: fasamasa36 469 videní

Levica dostala chuť na volavku (Amsterdam)Autor: buntajtatar24 845 videní

To levíča je nejaké ukecanéAutor: buchnad23 762 videní

Diviak vs. levicaAutor: moriak71 553 videní

Lev vs. dieťaAutor: vodecapo53 796 videní

Malý biely levík trénuje revAutor: srdce36 735 videní

Levica si pochutnala na genitáliách pakoňaAutor: zajacit30 827 videní

Kráľ zvierat v zooAutor: tegernako3962 288 videní

Levica a jej zvláštny vzťah k malémuAutor: l3bron43 830 videní

Je teplý alebo sa mu nechce? #2Autor: avokado42 534 videní

Útok levaAutor: tigrica63 508 videní

Malkia park - levica sa zahryzlaAutor: diver1 984 videní

Až príliš sa sústredila na svoju korisťAutor: kalatrava23 796 videní
erwee1205 pred 14 rokmi a 2 m
puk
stake95 pred 15 rokmi
00:58 to len ziva nie? :D
chocoboy pred 15 rokmi
éé ona by ho skor brala ako své mláda :D
p4like pred 15 rokmi
00:20 - 00:25 levica ho jak hladkala :D
renka pred 15 rokmi
je mi lúto zvieratiek čo sú v ZOO :(
torbik pred 15 rokmi
HORUCA SPRAVA !!! ... MIMOZEMŠTANIA NA SLOVENSKU !!! * http://www.youtube.com/watch?v=8qYujGX7oXQ&feature=play er_embedded *
pekloqq pred 15 rokmi
jednohubka :D
milujem pred 15 rokmi
Tiger:OO ja som hladny malinky: jake pekne zuby :DD
kraktor pred 15 rokmi
Na tomto videu sa mažu komentare.dakujeme admik
kidrock pred 15 rokmi
fuha... to by bola taká jednohubka. RESPECT !
br23 pred 15 rokmi
Tak blízko a predsa tak daleko :D
bocan135mod pred 15 rokmi
ako to bolo vo filme Austin Power : Pod sem mrne, ja te slupnout :D :D
pucher pred 15 rokmi
:D Bijú sa vo mne dva pocity,...strach a neha :o:D
bocan135mod pred 15 rokmi
levica : Pod seeeeeeeeeeeeeeeeem ja ti neubliiiiiiiizim :D :D ,len len ta trosku oliznem ako psiiik, no taaaaaaaaaaaak poooooooood :D
smart pred 15 rokmi
neviem ale nejak sa mi to nepaci ako su tie levy za tym sklom
mjrmalder pred 15 rokmi
neviem či by sa tak smialy keby su tie levice pustene :)
sovietk21 pred 15 rokmi
:D sak chnapala po tom skle ako nejaky ZOMBIE :D :D
sason148 pred 15 rokmi
Chlapec ešte nevie čo je bezbečné a čo nie, ale levica vôbec nevyzerala nahnevane, skôr sa chcela hrať. :)
patoxd pred 15 rokmi
Koťátko :D :D
marty524 pred 15 rokmi
deti v tomto veku sú asi najzlatejšie, ked hovoria len ďa ďa ďa ďa, ta ta ta :)