Myslím, že ľudia reagovali celkom v pohode....

A môžeš frčať, nové gumy máš nahodené!Autor: kalatrava17 659 videní

Ukážkový F1 pit stopAutor: wilonator56 140 videní

Pit stop hororAutor: tigrica13 268 videní

Pit stop pod 2 sekundyAutor: maschinero45 224 videní

Ľavák na benzínkeAutor: prcmucha32 183 videní

ARC Lamborghini Huracan PIT Stop SLOW MOTIONAutor: matejluknis3 001 videní

Pit Stop 1950 vs. 2013Autor: wilonator72 806 videní

FAILI Pit Stop Formula 1Autor: monssi3 504 videní

F1 pit stopy pod lupouAutor: markovort3x27 677 videní

Minibus na benzínke odrazu začal horieť,Autor: smoop12 104 videní

Lewis Hamilton pit stop failAutor: markovort3x7 377 videní

Magor na benzínkeAutor: lokes55 790 videní

Pit Stop za 2,12 sekundy (VC Španielsko)Autor: cargobull3 301 videní
dethx pred 15 rokmi
no by ma zaujimalo ako by povolili ten moj strhnuty srob jeden :D
ooops pred 15 rokmi
To neboli zlodeji, ale mechanici z F1 :D
palozo pred 15 rokmi
ponáhľaš sa túruješ tomu benzín sa míňa jaksi rýchlejšie, musí natankovať, len krátka zástavka na benzínke ...a tam zrazu toto ..no by pozabíjal, by im tie pištole do riti natlačil :)
mytx pred 15 rokmi
praca im ide celkom od ruky :D
pucher pred 15 rokmi
V pohode :D
19winco91 pred 15 rokmi
asi by prisli o vyklad alebo o tie dvere :D
4zuvacka4 pred 15 rokmi
ludia reagovali celkom v pohode , lebo to nie su Slovania
sk0r1ca pred 15 rokmi
to akoze bezpecnostne sruby nic in nevravia ?
nikestyler pred 15 rokmi
videl som lepsie skryte kamery ...
tartatus pred 15 rokmi
Na mojom aute by sa okaslali, kupoval som nove elektrony a kedze kopec ludi ma podobny zalusk ako v skrytej kamere kupil som aj bezpecnostne sroby :D Takze nemam problem ani so zlodejmi ani so skrytou kamerou :D
eighty pred 15 rokmi
no ... ak by som mal skodu 120 a toto by mi spravili, bral by som tie zdvihaky a auto nechal na pumpe...nemusel by som riesit srotovne :)
pedro159 pred 15 rokmi
vacsia sranda by bola keby im tam zacali menit pneumatiky a podobne veci ako robia v F1
slovakdancemusic pred 15 rokmi
Somarina ,keby im tam montovali pneumatiky a oni nemohli vísť von väčšina by už volala fízlov cez mobil pokiaľ ho nenechali v aute ,alebo cez telefon na pumpe a našli by sa aj tkaý čo by chceli rozbiť sklo...
axelwers pred 15 rokmi
Ešte chápem, keď si skrytá kamera spraví niekoho prdel, ale siahať cudziemu človeku na majetok je drzosť. Ja som pre každú srandu, ale toto by ma nasralo.
schympanze pred 15 rokmi
no mohli natrafit na dakeho agresora s buchackou a mali by po srande.
lukassssss pred 15 rokmi
jak davali dole puklice a keby im prskla pukla tak by si pekne zarobyli 1 pukla 25E :D
gridds pred 15 rokmi
Či by im to šlo aj na elektrónoch kde sú špeciálne šroby po väčšine napr. pre hviezdicoví kľúč
tommyno pred 15 rokmi
celkom sranda :)
nezmo32 pred 15 rokmi
:D tak toto áno tomu hovorím dobrá nachytávka :D
mizu pred 15 rokmi
Vymena pneumatik v boxoch :D