Naozaj nie veľmi dobrá situácia.

Šokujúce: Base jumping nehodaAutor: lukas198660 890 videní

Zoskok 2Autor: jolaus30 889 videní

Base jumping 2Autor: tchoroid35 582 videní

Base jumping + bungeeAutor: lukas198635 552 videní

Base jumping a SkydivingAutor: muut8 890 videní

B.A.S.E. jumping (Eiffel, Golden gate bridge)Autor: lukas198616 871 videní

Nebezpečný Base JumpingAutor: katka24 360 videní

B.A.S.E. jumping a políciaAutor: lukas198624 039 videní

Extrémny Base jumpingAutor: muut13 902 videní

Adrenalínový zoskokAutor: snowy320i912 videní

BasejumpAutor: tigrica32 992 videní

Base Jumping 5Autor: muut5 437 videní

BASE jump so snežným skútromAutor: lenin20 064 videní
qvv pred 14 rokmi a 7 m
pokazila sa gravitacia:D:D:D
ceciloid pred 15 rokmi
Severníí vítr je krutý..... :D
king7563 pred 15 rokmi
ja ze sa zachytil v stromoch :O
andre2978 pred 15 rokmi
Myslím že tá cesta dolu je inokedy rýchla a krátka a človek by šiel hneď repete ale jemu teraz trvala určite ako večnosť.
darkwolf666 pred 15 rokmi
Base (Crasb) Jumping
fifina2 pred 15 rokmi
ešte že tak, no
marrek25 pred 15 rokmi
uff chudak... musel byt dosraty, dostaty...
tark pred 15 rokmi
Lezl tam kvůli adrenalinu, tak dostal i bonus
impossible pred 15 rokmi
tak on musel prezit kvalitny adrenalin ak to vobec prezil...
b4stard pred 15 rokmi
tak ten si musel ako dolamat tie nohy
neller2 pred 15 rokmi
nemal nejaky hnedy fľak na zacnej časti tela? :D
strudel pred 15 rokmi
ta pobral nejake kamienky na skalku do zahradky :)
iqmensa pred 15 rokmi
No aspoň mal poriadný adrenalín... Však preto tam liezol...
zelezobetonarko pred 15 rokmi
som myslel ze po tom prvom naraze nebude pri vedomi ale respect!!!
misos3 pred 15 rokmi
neviem preco ale na konci som cakal ze spoza tych stromov uvidim obrovsky vybuch .. aj ked to je skor typicke pre lietadla :D
blackwood pred 15 rokmi
au bud je taky sprosty a nevi to ovladat alebo mu fukal strasny vietor ale tipujem skor to prve uz bol prec a znova sa tam hodi to ja ako naschval :D
lowerik23 pred 15 rokmi
au to bolo :D:D fajné modriny musel/a mať :D
pucher pred 15 rokmi
Hmmm,...myslím si, že ešte dobre obišiel :)
freeonly pred 15 rokmi
amatér
ado095 pred 15 rokmi
ze velmi dobra situacia chlapik moze byt rad ze zije !!!