Filipínsky dopravný policajt sa stal hviezdou potom, čo vodičov a chodcov oslnil svojim tancom uprostred križovatky. Jedinečnými pohybmi úspešne riadi dopravu v Manile hlavnom meste Filipín.

Originálne riadenie premávkyAutor: june14 743 videní

Policajt vs býkAutor: petro1884 464 videní

Veselí železniční policajtiAutor: hostel7 072 videní

Tancujúci švédsky policajt v MalmöAutor: mato19853 131 videní

Mexicka tancujuca kravaAutor: mrsbrown4 366 videní

Opilec riadil dopravu, odchádzal v putách - -Autor: dominogator3 878 videní

Pán policajt, jeden tanec poprosímAutor: kalatrava24 013 videní

Tancujúci policajtAutor: garniza40 450 videní

Policajt - tanečníkAutor: makakstromovy24 440 videní

Filipínsky volejbal je trochu iný, lopta musíAutor: tchoroid13 135 videní

Policajt a hurikánAutor: kalatrava31 888 videní

Pouličnú zábavu prerušil nezvaný hosťAutor: bosstonmarsden3 513 videní

Roztancovaná policajná stanicaAutor: usiak21 752 videní
ecojuice pred 13 rokmi a 9 m
piko
side pred 14 rokmi a 12 m
nak sa dá na balet :D
nikhit pred 15 rokmi
takto keby mi sermoval pred autom tak sa asi zblaznim
patrickzelenak pred 15 rokmi
Chcelo by to ešte nejakú dobrú hudbu do videa :(
matej321 pred 15 rokmi
mu mali trubiť do rytmu :D :D
zajosvk pred 15 rokmi
somarina len parazituje tam nic ine nerobi a policajtom asi nieje ked ze na krizovatke svietil semafor a auta nesli podla neho :D je to magor
nezmo32 pred 15 rokmi
hmm mne sa to páči aspoň sa nik nenudil :D
kleo pred 15 rokmi
pridala by som sa k nemu..a dala nejake tanečky...:D
4zuvacka4 pred 15 rokmi
novodoby balet, talent
jasa pred 15 rokmi
nohy má jak colštok, ale dobrý je :D
cactus333 pred 15 rokmi
neviem co bere ale chcem to tiez ;) ..ale nie ale aspon je vesely a vesely policajt nerozdava pokuty
dajsi pred 15 rokmi
asi mu nieco z noci ostalo v zadku preto sa tak vrtil :D
pucher pred 15 rokmi
V pohode :)
slovakdancemusic pred 15 rokmi
Ja by som volal policiu že dajaky opitý blázon je na strede križovatky..
vladopap158 pred 15 rokmi
tam riadi dopravu jeden policajt u nás by ich bol asi 5 :D
karas11 pred 15 rokmi
to može byt polovica slovenska policajtom
cappuccinolc pred 15 rokmi
vyhodiť..
taký tam nemá čo hladať
jakubko88 pred 15 rokmi
Aky Homoš hahah :D :D
kurcaa pred 15 rokmi
fet?
neller2 pred 15 rokmi
kazdy si myslel že on je atrakcia a ani sa nedivali čo ukazoval :D