Táto videonahrávka zachytavajúca obžerstvo slúži pre organizácie v Afrických štátoch bojujúcich proti hladomoru...aj hladni afričania sa takýmto spôsobom môžu najesť... Dobrú chuť

Sexica je tu opäť, tentoraz sa učí tlieskať,Autor: lukooo6 296 videní

Meky Žbirka a poznanieAutor: clovek11316 866 videní

Len som si prišiel nakúpiťAutor: kalatrava17 651 videní

Autobusu zlyhali brzdy a odniesol si to tuk tukAutor: paruman22 524 videní

Objednali sme si najrýchlejší tik-tuk v celomAutor: loktibrada12 686 videní

Konečná pre trojkolku (Tuk tuk)Autor: gazemberg17 119 videní

Hlad je sviňaAutor: tigrica24 724 videní

To je ale hlad!Autor: prudkojebava24 122 videní

Tuleň YukiAutor: 35468716 297 videní

Týpek s dierami v lícach (extrémnaAutor: rasto2101159 875 videní

Modlitba je fajn, ale hlad je sviňaAutor: schokovokokoko24 743 videní

Výrobná linka automobilu BJ-50 z Kene (Afrika)Autor: internetomsvetom16 147 videní

SexicaAutor: niko2115 780 videní
unaskedd pred 10 rokmi a 11 m
dpc 2 stolicky
janula13 pred 14 rokmi a 4 m
FUJ !!!!!!
mojevideo2010 pred 14 rokmi a 8 m
Objemovka :D
lordos pred 14 rokmi a 10 m
xDDDDDD nic vyse a este LOOSER xDDDDD
pejaji pred 14 rokmi a 11 m
Komu nit rady tomu niet pomoci.....čo už stakou mastou nech žere,,:D
large pred 14 rokmi a 11 m
Stop Amerike! Toto ku nám nesmie prísť!!!
cuky78 pred 14 rokmi a 11 m
Cica, keď chceš byť štíhla jak šťuka, tak nežer! : )) jeho máre, ale je vypasená...
banaan pred 14 rokmi a 11 m
fuj až ma nadraplo...
simonitqa pred 15 rokmi
luxus na dvoch stoličkách,...:D:D aj ked toto už nieje normalnee... to bude isto američanka :)
hades93 pred 15 rokmi
presla ma chut na jedlo
nikhit pred 15 rokmi
hnusne
misso9911 pred 15 rokmi
dal by som jej šancu :D
veronika24 pred 15 rokmi
ale aka vyzera spokojna ...a mna pri pohlade nanu az rozbolel zaludok.
orwell84 pred 15 rokmi
no ved jasne :D to je promo video pre africanov, a k nemu pribalena sprava ze nech este taky mesiac pockaju nech poriadne vykrmia a potom im ju poslu na klobasy
alusha pred 15 rokmi
nábytok horší než u mojej babky. neni čud keď ide všetko do žrádla
ado452 pred 15 rokmi
boha to je zabit malo sak ani dinamit by to nezvladol
armani72 pred 15 rokmi
zachrante villiho
tomilee pred 15 rokmi
tak ani sa necudujem ze niektore letecke spolocnosti si nechavaju od takychto ludi preplatit dve miesta na sedenie.
eliphas pred 15 rokmi
dufam ze uz je po smrti.
jasomreal55 pred 15 rokmi
v afrike by ju lovili..... tiiii vole :)))) tqakeho slona este nevideli :)