Kuriózny gól padol v jednej z nižších talianskych súťaží v zápase Dro vs. Termeno. Potom, ako Michael Palma z Termena namieril z bieleho bodu do brvna brankár tímu Dra Nicola Rossi neskrýval radosť a bežal sa tešiť k spoluhráčom.
To ale nemal robiť!

Nie len taká obyčajná penalta (Rusko)Autor: kedzbe26 275 videní

Stavím sa, že nikto z vás nedá gól z penaltyAutor: tchoroid13 870 videní

Super penaltaAutor: godless632 857 videní

Euro 2012: Taliansko - Anglicko penaltyAutor: demonoid5 931 videní

Kopol to tak zle, že dal gólAutor: dynamitero24 661 videní

Kuriózna penalta 2Autor: analowywenczek39 374 videní

Kuriózny gól v hádzanejAutor: sakic19 689 videní

Kuriózny "gól" ktorý rozhodca uznalAutor: mato19724 898 videní

Nepremenená penaltaAutor: tigrica3 445 videní

Futbalista oslepovaný lasermi počas kopu penaltyAutor: internetomsvetom19 335 videní

Najlepšia penaltaAutor: godless634 881 videní

Penalty fail:D:D:DAutor: kinlay4 005 videní

Penalty Taliansko - AnglickoAutor: saykotn4 281 videní
skradola pred 12 rokmi a 6 m
Kde tak všetci utekali ? Asi niečo zadara .... :D
whatmen pred 14 rokmi a 2 m
XD
damian210 pred 14 rokmi a 7 m
a to tá pesnička je od jadranky ? :) lebo toto je hrozné
mlieko0822 pred 14 rokmi a 10 m
Aj tak ma sokuje ze trafil tyč
bl4d3 pred 15 rokmi
brankar sa aspon poucil, ze sa nema tesit predcasne a ma davat vacsi pozor na loptu.
smithandrej pred 15 rokmi
Nedáš dostaneš :D
patkogasko pred 15 rokmi
co pisete ze fake ta lopta sa mohla aj rotovat nie :) da sa to ale keby to mal zopakovat tak zo 100 krat to nezopakuje ani raz :D
pucher pred 15 rokmi
:D
elcueto pred 15 rokmi
niz z neho..
jan1997 pred 15 rokmi
kto sa smeje posledny ten sa smeje najlepšie alebo komu niet rady tomu niet pomoci
kikina111 pred 15 rokmi
naahoda
renka pred 15 rokmi
šťastie :)
paul911 pred 15 rokmi
ja take goli davam kedy chcem ...
loutka pred 15 rokmi
tu pesnicku kde vyhrabali.. Bože ak si hore daj mi znamenie
damian210 pred 15 rokmi
neviem či ste slepý ale ta lopta sa neodrazila od jeho hlavy je to urobené .... si to kuknite ešte raz ....
sartre pred 15 rokmi
Ten chlapik nech si rychlo vymysli 7cisel a ide podat loto!
zelezobeton pred 15 rokmi
nemal by platit podla mna , mal by byt stanoveny nejaky cas ci boha a ne po roku lopta doskace kua ....
dubo pred 15 rokmi
hrozna hudba
mounty pred 15 rokmi
Bezdomovec v USA si natiera na chleba hovno, stretne ho Obama a hovorí: To nieje správne, tu máš 500 dolárov a bež sa najesť do reštaurácie! ... V Rusku si bezdomovec tiež natiera hovno na chlieb, ide okolo Putin a hovorí: Nerob hanbu tu máš stravenky na celý mesiac. ...A na Slovensku si tiež bezdomovec natiera hovno na chlieb, ide okolo Radičová chvílu sa pozerá a vraví: Nono, nie tak nahrubo! Zajtra je tiež deň!
britva911 pred 15 rokmi
nie je prvý ani posledný....ešte sa zasmejeme nad takými brankármi :D