Ukážka bojových umení ruských námorníkov.

SlaďákAutor: rudoarmejec713 236 videní

Morskaja pechotaAutor: rudoarmejec713 270 videní

Udržiavanie kondičky po ruskyAutor: rudoarmejec758 962 videní

Námorníci - Boj bez zbrane/Morpechi -Autor: rudoarmejec720 095 videní

Ruský nábor na vojnuAutor: rudoarmejec733 974 videní

Marš sovietskych námorníkov.Autor: rudoarmejec712 876 videní

Ruskí námorníci v ČečenskuAutor: rudoarmejec737 319 videní

Ljube - SoldatAutor: djpheta11 143 videní

Pieseň 27. divízieAutor: rudoarmejec718 615 videní

Pieseň obrancov Moskvy.Autor: rudoarmejec730 357 videní

Parašutisti pri výcvikuAutor: rudoarmejec723 051 videní

Ljube - Kombat/Любэ - КомбатAutor: rudoarmejec78 661 videní

Pekný deň námornej pechoty.Autor: rudoarmejec724 986 videní
zer0 pred 13 rokmi a 10 m
spartakiada dakedy podobna bola len miesto samopalov sme pobehovali s takymi polystyrenovymi drakmi :)
kalamity pred 14 rokmi a 5 m
specnez su najtvrdsi chlapi sveta,proste mozes ich bit,ked ich nezabijes tak budu stat a to doslova...som videl ako 110kg majster sveta v karate bil specnez veterana na solar,take supy,ze normalny by sa asi doblval-spektrum,the deathliest warrior,porovnavali specnez a zelene barety,Rambo bol zeleny baret...o par bodov zvitazil specnez:D
mato1mato pred 14 rokmi a 5 m
dakdo to kusa prehnal s vodkou
dominika97 pred 14 rokmi a 6 m
huhuhha XD
tomike pred 14 rokmi a 8 m
no na prezenačku fajn - pre nich to musel byť asi dosť trapas, každopadne nacvičené čosi majú to by nemohli byť Rusi :-)
izzy pred 14 rokmi a 10 m
toto ma od umenia boja daleko... toto je cisty cvik vsetkeho ... nie ziadne umenie ...
mapartipin pred 15 rokmi
1:15 au
armyman pred 15 rokmi
TO JE BOJOVE UMENIE?HU HU HU HA.TO SA TEDA NIET VELMI COHO BAT.OZAJ.MORSKA PECHOTA?CHCES POVEDAT ZE RUSI UZ VEDIA CHODIT PESO PO VODE?SUPA. JEDNEHO CHLAPA ZO SULEKOVA A ISLI BY S PLACOM A KALACHY OKOLO KRKU OMOTANE.
bocan135mod pred 15 rokmi
za matku Rus !!! :D
4zuvacka4 pred 15 rokmi
tvrde baby , hahah
palozo pred 15 rokmi
a soundtrack z blade ..to som dávno nepočul :)
majenka7 pred 15 rokmi
ten posledny s tou doskou nemal chybu :D
shando pred 15 rokmi
lol nakonci ako mu tú dosku zlomil o hlavu tomu vzadu :D
pucher pred 15 rokmi
Ospravedlňujem kvalitu obrazu, lebo je to z Ruska :D
mato11193 pred 15 rokmi
ako zo začiatku mi to pirpadalo ako spartakiada :D
pretoryan pred 15 rokmi
blade...dobra stara hudba
flaver11 pred 15 rokmi
nadherna synchronizacia :)
74michal pred 15 rokmi
žiadny tlsťoch! hoc som videl lepšie veci ale aj tak su najlepši!
wolverine1989 pred 15 rokmi
A potom že: Prišlí námorníci a vymlátilil celú krčmu :D
jakubbarta pred 15 rokmi
hviezdna pechota