Krátke video o Ronaldovej škodoradosti.

Lionel Messi vs Cristiano RonaldoAutor: cvok12348 514 videní

Musel si ísť skontrolovať svoje klenoty,Autor: uhorkac16 397 videní

Cristiano Ronaldo vs. Lionel MessiAutor: airforce8 747 videní

Fifa Street 4 - Ronaldo vs MessiAutor: matvej3 147 videní

Cristiano Ronaldo Vs Lionel Messi 2010/2011Autor: messi5 902 videní

Ronaldo,Messi,tORRESAutor: laionel11 123 videní

Fifa Street 4 - Ronaldo vs Messi HardAutor: matvej2 668 videní

Ronaldo vs Messi vs RobinhoAutor: webcell4 046 videní

Lio MessiAutor: hudi18 260 videní

Loptou do gúľ 2Autor: buchnad15 543 videní

Trik s loptou (eclipse)Autor: pattofreestyle4 548 videní

Cristiano Ronaldo NEW 2012 Autor: mrthomsc4 963 videní

Loptou do gúľAutor: buchnad11 478 videní
mackousiak pred 13 rokmi a 5 m
názov pesničky ???? nevie niekto ?
eliphas pred 14 rokmi a 2 m
strasny homosexuali
jaroslav147 pred 14 rokmi a 3 m
mohol mu poriadnu napentovať žeby uz nehral doživotne :D
reflex12342 pred 14 rokmi a 3 m
Keby to autor videa nerozstryhal!!
kiko814 pred 14 rokmi a 5 m
Žánny problém, žánne stresy
Futbal ronaldniňo, messi
martin880 pred 14 rokmi a 6 m
to tam ešte hral RAUL to je prava 7 v reale
janco79 pred 14 rokmi a 10 m
heh
shorty1998 pred 15 rokmi
ono takto Messi je vsestrany vie freestyle dobre striela ale ronaldinho je proste naj. vo freestyle ale uz ieje to co byval :-(
flasher pred 15 rokmi
najlepši je aj tak Guti :D vysmiaty ako lečo :D
kibirak pred 15 rokmi
aj to sa stava
ttrpaslyk1 pred 15 rokmi
Skoda že ronalda by tam nic nebolelo :D :D
gelnican pred 15 rokmi
riesite otazku Messi alebo Ronaldo...hrac s najlepsou technikou vobec bol, je a bude podla mna Ronaldinho..to co si on dovolil na zapasoch si nedovolili ani Lio ani Cristiano..moj nazor ludia..
norco8 pred 15 rokmi
a poistovna vycislila skodu na niekolko tisic eur
diehappy pred 15 rokmi
odkaz
borec22 pred 15 rokmi
Pekne dostal do vajec :D
nikestyler pred 15 rokmi
priznavam to chytila ma teraz zavist pri pohlade na ronalda ... ale zavidim mu len ten uces aaah
fetec pred 15 rokmi
boze...
zipoo11 pred 15 rokmi
aj majster tesar sa niekedy utne :D
drbohlav pred 15 rokmi
Riadna parta metrosexuálov :-)
yanko025 pred 15 rokmi
este su tu nejaky ludia ktory nepochopili ze je to zostrihane ? :D ach