Video zachytáva viacero lodí (remorkér, rybárska loď, obchodná loď, fregata) plaviacich sa rozbúreným oceánom počas silnej búrky. Hudba: Gabriel Yacoub & Bruno Coulais - Ocean will be

Silná búrka uprostred oceánu - výhľad zAutor: mieschocker42 615 videní

20-metrové vlny na mori pri ShetlandochAutor: dougquaid37 888 videní

Vojenská loď vs. obrovská vlnaAutor: zork24 250 videní

Hlupaňa si chcela urobiť fotku s oceánom,Autor: tchoroid16 312 videní

Krása a sila oceánovAutor: phoenix29 907 videní

Rozhodol sa, že ovládne rozbúrený oceánAutor: schokovokokoko26 461 videní

Kapitán lode vs silný vietorAutor: monsio5 572 videní

Výhľad z kajuty výletnej lode počas silnejAutor: lajkit6 900 videní

Dramatické video výletnej lode uprostred búrkyAutor: vabene75 937 videní

Loď novozélandského kráľovskéhoAutor: lezak6007 387 videní

V Ekvádore lode vyplávali kvôli cunami naAutor: tristan320 043 videní

Vyväzovanie lode počas silného vlnobitia nieAutor: tchoroid4 809 videní

Silné vlnobitieAutor: che63 721 videní
tibetan pred 8 rokmi a 4 m
nie je to sranda
ivik033 pred 9 rokmi a 5 m
nikdy nikdy by som to nechcela zažit
vlidimir pred 10 rokmi a 1 m
Tam asi vytrínky s porcelánom nemajú... :D
danonimo pred 11 rokmi a 2 m
čo za žalúdok toto vydrží??! :(
yoshin pred 11 rokmi a 3 m
mám veľký rešpekt pred silou oceánu ked je rozburený....takže tam by som aj chcel aj nechcel byť....a ked už tak by som sa aspon dobre dosral od strachu ale bolo by to skvelé :)
vanik pred 11 rokmi a 12 m
chcel by som tam byť :)
marecek007 pred 12 rokmi
Xantos :D
romen3 pred 12 rokmi a 1 m
hned by som siel skusit.
hummer2 pred 12 rokmi a 1 m
tu by asi ani kinedril nepomohol.
walker pred 12 rokmi a 11 m
neviem si predstavit jake to muselo byt napr. v stredoveku s drevenymi lodami fuha :D
hrusiak pred 13 rokmi a 3 m
v podpalubi asi biliard nehraju :D:D
primanakup pred 13 rokmi a 6 m
kráása
draculienka pred 13 rokmi a 7 m
uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ....
palco69 pred 14 rokmi a 1 m
toooolko vody ...
deiwoo pred 14 rokmi a 2 m
pekne spracovane video :)
eduardomessi pred 14 rokmi a 2 m
s prirodou sa proste netreba zahratvat
oyran pred 14 rokmi a 2 m
pekne video spojene s peknou hudbou
1joeyslipknot1 pred 14 rokmi a 4 m
grcky hned :D
acatraz pred 14 rokmi a 6 m
Je to take uzastne as mi to nahana strach :D
orchidea pred 14 rokmi a 6 m
nechcela by som byť na tej lodi chudak kapitan a ostatny :(