Tak toto ma naozaj dostalo. Pocas toho co dievcatko spievalo americku Hymnu jej v sekunde odisiel mikrofon ale ona bola na to ze ju je vzdy pocut a pokracovala v spievani no fanusikovia sa jej nechceli vysmiat tak to dokoncili s nou fakt super.

Každodenná domáca psychiatriaAutor: zork23 664 videní

Fanúšik ako sa patríAutor: usiak3 160 videní

Blondínka a mikrofónAutor: lokes33 312 videní

Fanusik hc kosice Autor: lenkahavrilova2 133 videní

Slovenská hymna v podaní našich fanúšikov naAutor: dakar8 038 videní

Hokejový fanúšik v akciiAutor: marlborka2040 627 videní

Najlepší fanúšik MS 2011Autor: tshabalala63 900 videní

Hymna hooligangAutor: goodman3 601 videní

Slovenská hokejová hymnaAutor: gunner1412 771 videní

Hymna v podaní slovenských fanúšikovAutor: karolinka23 467 videní

Fanúšik hokejaAutor: sani16 242 videní

Nová Hokejová Hymna SVKAutor: alternative13 139 videní

Slovenská hymna v O2 aréne!Autor: thezwarac5 986 videní
tigrica pred 15 rokmi
uuuuu stratila aj reč :D
alusha pred 15 rokmi
u nás by ju ešte aj vypískali
wojtik747 pred 15 rokmi
Nádhera
riso2911 pred 15 rokmi
ja tú našu ani neviem a netrápi ma to :)
maskac840299 pred 15 rokmi
ten tipek za nou co stal, bud mu stal z hymny lebo je patriot, alebo z toho dievcatka lebo je pedofil :D