Simpsonovci-Bart tabornikem 05x08.

Živí SimpsonovciAutor: katka159 046 videní

The Simpsons - zostrihAutor: hlavanda44 293 videní

Simpsonovci - Mamka vzala baterkyAutor: charliesvk57 845 videní

Rozvod s rodičmiAutor: dacnk12 094 videní

Simpsonovci - OscarAutor: fleury180 612 videní

Simpsonovci-BarneyAutor: 000000180 607 videní

Simpsonovci - KsichtyAutor: kubow989837 103 videní

Simpsonovci - zvučkaAutor: epafilm32 832 videní

Simpsonovci - Homer a JaponskoAutor: tipack53 932 videní

Simpsonovci film - motorova pilaAutor: fleury149 400 videní

Simpsonovci -v reklameAutor: sebastian999950 869 videní

Hlasy postavičiek seriálu SimpsonovciAutor: jozo2016 238 videní

Simpsonovci - 20x21Autor: franto0841 867 videní
jake8 pred 12 rokmi a 2 m
12:44 Haha ty nemáš syna:D
herobrine pred 12 rokmi a 5 m
ja
tolto2121 pred 12 rokmi a 11 m
Najlepsia cast aku som kedy videl u sipsonovcov kto videl lepsiu like alebo sprava to je jedno :D
herobrine pred 12 rokmi a 12 m
najkrajšia kvalita
chocholusik pred 13 rokmi a 3 m
11:39 kto si vsimol homer sedi na gauci a druhy homer ide vonku okolo okna?:D
chocholusik pred 13 rokmi a 3 m
to nevydrzi roztrhne se
adamista pred 13 rokmi a 4 m
11:39 je tam homer dva krat raz za oknom a na seda%cke ??? :O :D
rusie pred 13 rokmi a 5 m
daj mi lajk a ja ti poslem o 3 dni najnovsiu cast simsomovcov :) a je srandovna :)
andy123456789 pred 14 rokmi a 6 m
11,39
jimmy1602 pred 14 rokmi a 7 m
8:55 z krokodila dandi ci jak sa to vola :D
blackdragon pred 14 rokmi a 11 m
hen 11:39 sedi homer na gauci a ktomu ide dalsi homer vzadu za oknom
jajinulka1 pred 14 rokmi a 12 m
I LOVE SIMPSONOVCI
blackdragon pred 15 rokmi
dve slová simpsons 4ever
jajooo8 pred 15 rokmi
na zaciatku lart tabornikem
ray pred 15 rokmi
(pusa)
myshel0258 pred 15 rokmi
Simpsonovci sú najlepší seriál aký poznám (L) (K) :)
riky880802 pred 15 rokmi
11,39 preco tam je dva krat homer ?? nechapem tomu
blackkingsk pred 15 rokmi
simpsonovci su best
djcool7777 pred 15 rokmi
Moje kroky sú nasledovné:
Kliknem na video potom dám za 5 potom ide do obľúbených a nakoniec si pustím Simpsonovcou !!!!! :D
mirko92 pred 15 rokmi
11:38, uz je neskoro alebo tam boli dvaja homeri???