Podľa medializovaných správ (napr. idnes.cz) narazil do pelotónu cyklistov motocyklista, ktorý išiel v protismere.
Motocyklista však natáčal celú svoju cestu a mohol sa zbaviť zodpovednosti za zrážku, ktorá ho mohla stáť náhradu škody, stratu vodičského oprávnenia a v tom horšom prípade aj slobodu.
Zarážajúce sú aj výroky účastníkov cyklo závodu na účet nevinného motocyklistu.

Zrážka cyklistovAutor: matthew21 203 videní

Fatálna nehoda motocyklistu (Poľsko)Autor: conan36 798 videní

Cyklisti mali veľké šťastieAutor: kalatrava3 142 videní

Blesková smrť motocyklistu.Autor: ic45 739 videní

Zákerný kamionista! (Vietnam)Autor: naceste32 929 videní

Motocyklista zahynul pri čelnej zrážke s automAutor: leaknute15 847 videní

Tak to bola slušná zrážka!Autor: tristan322 357 videní

Fatálna nehoda motocyklistovAutor: peto19015 340 videní

Motocyklistu pochovala hromada skla (nezvratnýAutor: naceste27 394 videní

Cyklisti sa druhýkrát narodiliAutor: naceste31 829 videní

Motorkárovi v Kolumbii vošli do cesty kravy,Autor: buchnad8 873 videní

Cyklisti sú blázni - Stockholm 2025Autor: dominic270 videní

Cyklisti sú blázni - Stockholm 2020Autor: dominic3 018 videní
funnyman pred 14 rokmi a 8 m
akoze zasa ten popis je asi taky ze idem okolo a vidim ze sa zrazili tak si poviem hmm silna motorka tak asi chyba motorkara (klasicke uvazovanie) ale jeden znalec policajt by hne pochopil podla toho kde lezala motorka a pod. ze chyba nebola na jeho strane...ked idu jak dementi v protismere tak co cakaju kremese? by som chcel vidiet co by z tych dementov ostalo kebyze ide oproti auto alebo dodavka...
jano627 pred 15 rokmi
ak sa jazdí za plnej premávky, tak je to jednoznačne vina cyklistov...