Alebo bude v šprinte na jednu míľu rýchlejšia 911ka Turbo S poháňaná 530koňmi a 700Nm alebo VW "Chrobák" poháňaný gravitáciou ??? No, papierovo by to malo byť vyrovnané...

Porsche 911 Turbo S Cabriolet vs. Porsche 911Autor: rrtunning8 837 videní

Nissan GT - R R35 Switzer P800 vs Porsche 911Autor: prestan5558 071 videní

Súboje titanovAutor: fastmm9 060 videní

NISSAN GTR vs PORSCHE 911 (997) TURBOAutor: xxpsychopathixx17 992 videní

Diaľničný súboj - 911 vs. GTRAutor: fastmm20 633 videní

Dragtimes vs. GTboard II.Autor: fastmm8 317 videní

Nissan Maxima 3.5 Turbo vs. Porsche 911 TurboAutor: wilonator56 212 videní

4 športiaky na šprinteAutor: fastmm6 122 videní

Moscow Unlim 500+ 2013 II.Autor: fastmm17 687 videní

Dragtimes vs. GTboard I.Autor: fastmm12 671 videní

Elektrické auto vs. Porsche 911 Turbo 996Autor: fastmm39 985 videní

Šprint troch športiakovAutor: franto0815 487 videní

Audi 80 quattro/turbo vs Porsche 911 turboAutor: mrmarco15 070 videní
nok7650 pred 9 rokmi
tomu sa hovori hrať mrtveho chrobáka ...
ooddoo pred 13 rokmi a 12 m
chrobak bol rychlejši kto by to bol povedal :D
emk pred 14 rokmi a 1 m
Skoda chrobaka.
ubuntu pred 14 rokmi a 2 m
tu helmu ma načo , keby mu ten chrobak padol na hlavu aj tak by to nerozchodil
xmotos125 pred 14 rokmi a 6 m
skoda chrobaka.... :(
lukas7311 pred 14 rokmi a 8 m
Hlavna vec že to Porsche má na tahometri 350 a ledva to dá 250.. :) To ako keby na škodovku dám tahometer čo ukazuje do 260 a dá to ledva 150 :D
lukas7311 pred 14 rokmi a 8 m
Ale tak ten na tom Porsche sa mal skôr rozbehnuť lebo to padajuce naberie rýchlosť skôr ako to na zemi...
srandujem pred 14 rokmi a 8 m
Kolko by mohla vytiahnut tato 911 turbo S?
patriksvktech pred 14 rokmi a 9 m
som zvedavy koho posadili z tych zvysnych dvoch do toho beetla :D :D
avalon24 pred 14 rokmi a 10 m
to nevymyslis to TOP GEAR
keensteel pred 15 rokmi
mali skusit CARERRA
keensteel pred 15 rokmi
a co tak skusit PAGANI ZONDA F ??????
vier pred 15 rokmi
pooooo d poooodddd let dole let doriti ........ vyhral som 5 eur :D
shark18 pred 15 rokmi
na asfalte by vyhralo porsche
hromekdodo pred 15 rokmi
HD
minuskoo pred 15 rokmi
a keby si wolksvagen dal preteky s porschatkom? to by bolo vyrovnane.
minuskoo pred 15 rokmi
no a, co ste cakali?
fety4 pred 15 rokmi a 1 m
to bol HERBIE, preto vyhral.
shorty1998 pred 15 rokmi a 1 m
toto som videl na discovery
kalafaster pred 15 rokmi a 1 m
takze si kupim VW lebo je rychlejsi ako porsche... uz som sa rozhodol