Niekto sa pred prácov dosť občerstvil. Niet sa čo čudovať, veď to je v Rusku.

Cestári zase pili (Rusko)Autor: prachohlt7 815 videní

Treba zmyť cesty! (Rusko)Autor: arectorpili25 934 videní

Ruskí cestáriAutor: rowdies71 986 videní

Ruskí cestári sa s mačkou nebabraliAutor: lilinka6939 013 videní

Cestári tu zjavne ešte neboli (Rusko)Autor: pelargonium43 690 videní

Cestári s profesionálnym prístupom k práciAutor: uschiglas3 616 videní

Ruskí cestári a ich supermoderný valecAutor: kaligula30 909 videní

Ruskí cestári (primitívne techniky prežitia)Autor: schokovokokoko23 594 videní

Čo robia bežne ruskí cestári?Autor: figliar38 325 videní

Galvo CO2 laser značenie strojAutor: wwlaser0073 568 videní

Prevalcovanie cestárovAutor: mirko666230 550 videní

Údržba ciest v RuskuAutor: toffi54 072 videní

Slovenskí cestári makajúAutor: robfako48 264 videní
zajo111 pred 14 rokmi a 6 m
Asi najaká zlá vodka:-)
renka pred 15 rokmi
tažký den :D
smithandrej pred 15 rokmi
slalom :D
cartis pred 15 rokmi
som zvedavý ako by to nasnímali senzory na novších autách :D
sovkin pred 15 rokmi
lepšie takéto akoby nemali byť vôbec
simonitqa pred 15 rokmi
omg...
zdenkoha pred 15 rokmi a 1 m
kks toto neni nirmalne sa aj cudujem ze tí co to natacali boli triezvi :D
jacobo817 pred 15 rokmi a 1 m
pri kontrole u policajta sa ľahko bude chodiť po čiare :D
thomas36 pred 15 rokmi a 1 m
veď ťažko sa robia čiary v noci + v podnapitom stave
opef pred 15 rokmi a 1 m
a tušim ze som tam mal dat dovtedy;-)
janno pred 15 rokmi a 1 m
Chceli ciary maju ciary ciara ako ciara:)
janno pred 15 rokmi a 1 m
toto nemohol urobit opity rus!! to musel robyt triezvy rus!!!
sp3nat pred 15 rokmi a 1 m
šak čo,hlavne že sú :D
traceour pred 15 rokmi a 1 m
neviem preco ale stale citam ten nadpis ako Znicenie ciest po rusky :D
11josip11 pred 15 rokmi a 1 m
To je u nich celkom normalne :)
impossible pred 15 rokmi a 1 m
kdo pracuje v rusku zatriezva ? :D tak to aj vypada :D :D
jurok1 pred 15 rokmi a 1 m
troska si vypili pocas prace noa co stava sa :D :D troska krive....... ale aspon su nejake :D
mariobross pred 15 rokmi a 1 m
mozno tam mali byt povodne serpentiny :D
27paso27 pred 15 rokmi a 1 m
a pri prechode pre chodcov mu asi dosla vodka :D
armani72 pred 15 rokmi a 1 m
uzovka hahah