Júúj, ale som ho dobre povysával!

BMW F10 rada 5 InterierAutor: power5355 018 videní

Čiernovlasá blondínka vysávaAutor: halamadrid2 879 videní

BMW 525d Aut. Leder/Navi/XenonAutor: carssell2 510 videní

BMW X3 2.0d SportAutor: carssell3 032 videní

To je ale zadoček! (ženská vysáva)Autor: brontochront145 626 videní

U nás vysáva ČíňanAutor: trud377 643 videní

Čakaj, musím povysávať moju alpaku!Autor: moriak14 822 videní

Keď sa zdrogovaný ogrgeľ vyberie vysávať autoAutor: urfik22 107 videní

Borec v BMWAutor: tawaress41 453 videní

BMW M3 V10 Vs. BMW M6 V10Autor: adik121129 450 videní

Luxusný interiér áutAutor: katka28 295 videní

BMW Gina - auto s umelou kožouAutor: kopulopulos137 398 videní

Samé rozmlátené BMWAutor: bassic37 497 videní
pistik pred 14 rokmi
usetril vreco vo vysavaci :)
theufonec pred 14 rokmi a 12 m
bere bere kamarát ? skús vymeniť sáčik
pista555555555 pred 15 rokmi
ale dobre saje
renka pred 15 rokmi
ten mal asi premieru s vysávačom :D
pups pred 15 rokmi a 1 m
...ako moj brat...hhh
zdenkoha pred 15 rokmi a 1 m
zase nejaky ozraty rus ?D
saver pred 15 rokmi a 1 m
teraz ho bude mať čistučke :D
macinka pred 15 rokmi a 1 m
dobre mu to saje :D
drbis pred 15 rokmi a 1 m
Bluetooth vysavac
peacemaker89 pred 15 rokmi a 1 m
taky isty mame :D ale zeleny :D
11josip11 pred 15 rokmi a 1 m
to je Wi-fi? :D
bubaak pred 15 rokmi a 1 m
Presne taki isty vyvavas mame aj my...:D
impossible pred 15 rokmi a 1 m
ze si nevsimol ze mu to nesaje :D
deathremar pred 15 rokmi a 1 m
tieto moderne bezdrotove systemy ...
:D
sykys pred 15 rokmi a 1 m
nebo je modré...voda je mokrá a já si vysávam a vysávam a koho to serie...:)
armani72 pred 15 rokmi a 1 m
naco ma nos pre srandu
fanatik1121 pred 15 rokmi a 1 m
ten by dokazal aj auto umyt bez vody :D
pjongy pred 15 rokmi a 1 m
stavim sa ze na tom 10 rocnom vysavaci este nemenil sacok :DDD kto setri ma za tri :DDD neviem si predstavit ako doma vysava :D a mozno si v izbe len kosi travnik :DDDDDD
kentuckycowboy pred 15 rokmi a 1 m
dalsi tuninger s haraburdou
edituska1 pred 15 rokmi a 1 m
:D:D:D ani nevidel že mu neťaha prach v aute :D ta to jaký dement ????:D