Zlaté bábätko si kýchlo a krásne sa usmialo na kameru.

Bábo a pesAutor: iiiisuzyiiii75 247 videní

Hovoriaci kaktus vs. batoľaAutor: marlborka2020 505 videní

Kto sa viac zabával? Pes či bábätko?Autor: nadrbelka16 256 videní

Unavené báboAutor: tigrica42 810 videní

Strach a smiechAutor: lucianr79 431 videní

Si nemysli, že sa ťa naplaším!Autor: uhorkac13 472 videní

Bábo a citrónAutor: frakovitch22 526 videní

Rozkošné bábo Autor: suky56 557 videní

Psík chce vidieť báboAutor: enigma40 241 videní

Batoľa váži toľko ako 6 ročné dieťaAutor: pixxxo36 708 videní

Kung fu dieťaAutor: lokes80 327 videní

Ako zastaviť plač dieťaťa (tip od zúfaléhoAutor: kosicka57 735 videní

Keď ostane otec sám doma s dieťaťomAutor: pepo994183 594 videní
altctrl pred 10 rokmi a 2 m
závidím mu, ja si kýchnem maximálne 1 x :(
piski11 pred 10 rokmi a 3 m
na dravycko
vix pred 10 rokmi a 5 m
jeej zlatuckeeee:-)
zaxs1 pred 11 rokmi a 5 m
hned mam lepsiu naladu :)) dikes
schiphol pred 11 rokmi a 9 m
Nas prcek ma uz 9 mesiacov. Na podobnych veciach sa rozplyvame uz od jeho narodenia, ale jeho kazdy krocik vpred je pre nas ako nieco neopisatelne... Asi vacsina z vas bude suhlasit, ked poviem, ze ZIVOT BY SOM ZA TO MALE DAL!!!!!!!!!!!!!!! Pozrie sa na vas ocami... Ocko pomoc!!! A ocko zabudne vsetko....... Nech je den aky chce. Toto vas proste odzbroji...
mooniikaa pred 11 rokmi a 10 m
sa podoba na vin diesla :)
matheo1209 pred 12 rokmi a 1 m
zneho bude raz kanec! :D :)
pistacia pred 12 rokmi a 2 m
eejha:D ten blazeny usmev :D valibuk
sibirskytiger pred 12 rokmi a 5 m
ALADARN :DDD
domi2315 pred 12 rokmi a 10 m
zlatý :P
patula69 pred 12 rokmi a 11 m
nazdravíčko krpček
asdfh pred 12 rokmi a 11 m
oči jak Macklemore
alusenko pred 13 rokmi
0:08 prd :D
impossible pred 13 rokmi a 2 m
Záverečný úsmev zabil :)
miresopegas pred 13 rokmi a 4 m
zlaty :D
formax pred 13 rokmi a 5 m
to je tak rozkosny krpcek:)
moontano pred 13 rokmi a 5 m
maleeeeee
kuskoba pred 13 rokmi a 6 m
vyzera ako dvojička mojho maleho bratranca :)
pechzd pred 13 rokmi a 7 m
ja odpadnem..:) tak ten je neskutočne nádherny..:)
lipko pred 13 rokmi a 7 m
Tak tomuto málo ktorá odolá :)