Keďže pretekali proti svojím austrálskym kolegom tak im aj patrične upravili autá. A keď už sú tí Austrálčania "protinožci" tak nech to majú tak ako sú zvyknutí - dole hlavou :D

Obyčajné preteky, neobyčajné autáAutor: fastmm22 477 videní

Top Gear - 50 najlepších momentovAutor: assassinik42 110 videní

Top Gear - Preteky z GB do Švajčiarska 2/2Autor: ejosr18 493 videní

Offroad vs. Dirt SkateboarderAutor: fastmm15 743 videní

Top Gear - Náboženské pretekyAutor: ejosr10 289 videní

TOP GEAR CZ - Preteky NáboženstievAutor: ikot3 229 videní

Top Gear CZ - autá pre študentov 1/2Autor: airsoftblack36 109 videní

Top Gear - Super autá z Talianska do £10 000 2/2Autor: ejosr13 364 videní

Top Gear - Anglicko vs. Nemecko 2/2Autor: ejosr11 547 videní

Top Gear CZ - autá pre študentov 2/2 Autor: airsoftblack30 874 videní

Top Gear S02E05 CZAutor: ryszard2 958 videní

Top Gear S02E04 CZAutor: ryszard5 448 videní

Top Gear - elektro autáAutor: ejosr21 898 videní
shiva777 pred 15 rokmi
hh shut up and drive :D haluz no
besttracker pred 15 rokmi a 1 m
skoda ze to nie je este z dabingom....v tejto casti tiez robili sprint s fordom transit co mal motor z jaguara... :D
sp3nat pred 15 rokmi a 1 m
Milujem top gear :)
funko552 pred 15 rokmi a 1 m
Top Gear super relacia :D vzdy sa na nich nasmejem a aj sa niecomu priucim :D :)
patrickzelenak pred 15 rokmi a 1 m
Debilkovia čo su dole hlavou, krv do mozgu nič ?
slice pred 15 rokmi a 1 m
bracho tam teraz je a vravel ze vsadu v australii maju take auta :D
impossible pred 15 rokmi a 1 m
no jake káry :D skapal som.. :D
4zuvacka4 pred 15 rokmi a 1 m
great top
bocan135mod pred 15 rokmi a 1 m
no hoc ich chceli podviest ,aj tak UK top gear prehral :D
sego600 pred 15 rokmi a 1 m
Prosím vás pekne. Neviete kedy presne chodí Top Gear? Milujem tú reláciu, ale nikdy neviem, že kedy presne chodí, vždy ju tak náhodne nájdem keď prepínam programy. Vopred ďakujem za odpoveď. :)
filipes45 pred 15 rokmi a 1 m
Ja by som skôr dal neobyčajné preteky, obyčajné autá
iaan93 pred 15 rokmi a 1 m
čo to ku**a má znamenať? :D :D :D :D
bossik pred 15 rokmi a 1 m
:D nato by som chcel ísť :D
peacemaker89 pred 15 rokmi a 1 m
milujem Hammonda, miluje Maya, milujem Clarksona, milujem Stiga, milujem Top Gear :D najlepsia motoristicka relacia na svete :) uzasne spojenie britskeho humoru a krasy aut :)
macejko pred 15 rokmi a 1 m
milujem tieto serialy..
dodicheck pred 15 rokmi a 1 m
Austrálčanov dali náročky dole hlavou lebo podľa Clarksona to bude v ich TV vyzerať normálne :D :D
maritolo pred 15 rokmi a 1 m
čo nevymisla pre zabavu :D
laky108 pred 15 rokmi a 1 m
no ty vole :D co ty blazny nevimyslia :D