...možno je váš :D..... najlepší je ten chlapcov heroický beh na konci :)

Zlodej sa pokúšal ukradnúť z nosiča drahýAutor: dougquaid45 244 videní

Debil sa hra na psa pri bicykliAutor: workstars23 208 videní

Ak by bol prišiel o chvíľu neskôr, svojAutor: zork30 625 videní

Hlúpy zlodej bicyklov nakoniec dostal to, čo siAutor: vadala37 668 videní

Cigáň kradol na Václaváku (policajná akcia)Autor: cobra9970 480 videní

A je fuč!Autor: cigiw21 874 videní

Prečo sa neoplatí pripútať si bicykel oAutor: trutnovka10030 673 videní

Keď škodoradosť úsmev vyčarujeAutor: krapula35 334 videní

Seňor Carlos skúšal svoju rovnováhu na bicykliAutor: tristan316 077 videní

Bodaj by si sa na tom bicykli zlámalAutor: buchnad3 749 videní

Snáď to bolo dobré ponaučenie (na bicykli)Autor: buchnad9 170 videní

Chcel ukradnúť detský bicykel, no prichytil hoAutor: kobrick20 193 videní

Cyklista vezie na bicykli cyklistu na bicykli?!Autor: buchnad12 934 videní
sugi999 pred 12 rokmi a 1 m
uteka ako stejskal :D boze ja vedel ze si :D
bedo pred 15 rokmi a 1 m
Alekšince ? :D
luboss12 pred 15 rokmi a 1 m
nazdar..sechus
asgard2 pred 15 rokmi a 1 m
trapne
benyxxxxx pred 15 rokmi a 1 m
Nechápem, prečo nechal bicykel 20 metrov od garáže, keď mohol na ňom prísť rovno ku tomu kamošovi. Toto by proste normálne mysliaci človek neurobil... Pointa bola dobrá, no herecké výkony nič moc...