Pekne stupídny nápad. I keď si myslím, že všetko to je nahraté...

Bratská láskaAutor: buchnad33 997 videní

Veľký a malý bratAutor: d12a34n56n78y935 940 videní

Skúsil ho nachytať - miska s vodouAutor: 12error42 055 videní

Súrodenecká láskaAutor: hejtyjeden3 718 videní

Slovanská bratská láskaAutor: lionko63 582 videní

Čínsky bratiaAutor: bastardxxx1 092 videní

Brat do brataAutor: klobucnik1 589 videní

Bratská láskaAutor: srdce24 500 videní

To je moja miska!Autor: moriak5 042 videní

Prestávka č. 28 - Traja zhavranelí bratiaAutor: hombre11 914 videní

Miska s vodou a kovová podložkaAutor: spagatko15 146 videní

Icy - pissAutor: gaun3r677 523 videní

Bratska láska alias letecky denAutor: alien8992 867 videní
emokitti pred 15 rokmi a 1 m
ach jjaj...vidno že made in USA
jakx pred 15 rokmi a 1 m
Som rád že nemam brata
pixxxo pred 15 rokmi a 1 m
preco to jednoducho nepustil a neodskocil ...
tony7986 pred 15 rokmi a 1 m
pekna kravina na zaciatku do toho isto nechcal. To bolo z niecoho striekane stransne silny prud to chlap nedokaze a potom to sekol isto to tam pustal z nejakej nadoby co mal pod trickom
halkeey pred 15 rokmi a 1 m
práveže je to super nápad :D ....
esicko pred 15 rokmi a 1 m
traperkovia :/
ynwaze pred 15 rokmi a 1 m
a tych prvych 30 sekund urcite natacal jeho brat:D
bigben527 pred 15 rokmi a 1 m
obidvaja sú postihnutý ten jeden preto že mal taký debilný nápad a ten druhy že mu na to skočil...
vlado19922991 pred 15 rokmi a 1 m
Pekne stupídny nápad. I keď si myslím, že všetko to je nahraté...
kikina111 pred 15 rokmi a 1 m
sprostost.....
pucher pred 15 rokmi a 1 m
Blbosť. Čudujem sa, že v ľavom hornom rohu nieje nápis Les-Debiles.
maco54 pred 15 rokmi a 1 m
ako sa naňho rozbehol :D :D
miloshko pred 15 rokmi a 1 m
nie su chlapci made in USA??? :)
menomen pred 15 rokmi a 1 m
je to F..... ved komu ide taki rovny prúd ?
kosican96 pred 15 rokmi a 1 m
stojí poddtým ako fas.. ! niežeby pustil a odskočill
gouken93 pred 15 rokmi a 1 m
amerika, čístý debili , ale inak by sme sa nemali na com smiat :D
jajo55 pred 15 rokmi a 1 m
na videu je napisane ze 1min. pritom video ma 2min.
jado pred 15 rokmi a 1 m
volovina jak mraky
pato2235 pred 15 rokmi a 1 m
podľa mňa to nesú šiki
fastas pred 15 rokmi a 1 m
ci vole jak sa presne trafil do misky..