Umývacia technika je celkom v pohode, ale ľutujem cestujúcich s otvoreným oknom.

Trošku vás v tom vlaku ochladím (Pakistan)Autor: monsio19 313 videní

Trolejové vedenie zaiskrilo (Ukrajina)Autor: zajacit32 181 videní

Nalodenie vlaku na trajekt (Sicília)Autor: navody36 555 videní

Vlak vs. autoAutor: hato66 803 videní

Na vlaku v rýchlosti 90 km/hAutor: zabozako41 614 videní

Vlak vs vlakAutor: henrich18612 335 videní

Ind môže byť rád, že prišiel iba o motorkuAutor: zork15 770 videní

Zrážka vlaku s automAutor: konstiak21 231 videní

Vlaková nehodaAutor: henrich1865 507 videní

Brzdy auta a vlakuAutor: d12boyzd127 499 videní

Sexi umývanie autaAutor: budulinek22540 470 videní

Skáče cez vlak Autor: jolaus41 871 videní

Počkaj, ešte voda!Autor: melampyrum15 859 videní
edituska1 pred 14 rokmi
až je neuveriteľné čo dokáže človek čo sa nudí :D:D:D,len na jedno zabudol-môže sa mu to vymstiť
strelec pred 14 rokmi
hajzel zákernícky :D .... ja som robil to isté - ale s hadicou :D
romso pred 14 rokmi a 4 m
nabuduce nech skusi elektricky :)
axell pred 15 rokmi a 1 m
tak toto by ma ani v sne nenapadlo :D ale chcel by som vidiet tych ludi vo vlaku
zitko pred 15 rokmi a 1 m
mohol by prist aj mne umit auto ::4
radobertos pred 15 rokmi a 1 m
Super a kto mal otvorene okienko?:D
alexko pred 15 rokmi a 1 m
ale vidite tam kde sa ludia nudia su vynaliezavy :D