Keby existoval rebríček ľudí čo sa boja ihiel, tak toto dievča by bolo z prehľadom na prvom mieste.

Fóbia z futbalistovAutor: benyxxxx28 465 videní

Afričanka a jej panický strach z prvej injekcieAutor: janek27 918 videní

Strach z výšokAutor: benyxxxxx65 353 videní

Záhady duše - úzkosťAutor: tabletka4 740 videní

Z ihiel má PANICKÝ strachAutor: vycapnik19 468 videní

Ako pekná Viktória prekonala svoj strachAutor: internetomsvetom34 425 videní

KynofóbiaAutor: atari17 226 videní

Dara Rolins - FóbiaAutor: rohlik88 782 videní

Fóbia z morských plodovAutor: mieschocker29 094 videní

Mladík to nezvládolAutor: dominogator4 536 videní

Tak toto určite nečakalaAutor: 2romca223 160 videní

Fóbia z vodyAutor: luk23 939 videní

V čakárni u doktoraAutor: bosstonmarsden3 323 videní
loira pred 11 rokmi a 4 m
asi testy na drogy :D
likeaboss pred 13 rokmi a 11 m
zavíja tam jak ťava -.- pi*a jedna sprosta drbnuta..:/
mojemenoabasta pred 14 rokmi a 6 m
ja ked som bol mensi som sa tiez bal ihiel dokonca ma aj doktorka nahanal a da sa to v pohode premoct ale toto je beznadejny pripad
crysis555 pred 14 rokmi a 7 m
hat viem ake to je bat sa injekcie lebo ako som bol v nemocnici tak odtedy nenavidim injekcie normalne ked som išiel na očkovanie tak som sa celi potil a ked mi ju už mali pichnut tak som sa rozreval ale zas toto som nerobil.
erikinko008 pred 14 rokmi a 8 m
WTF?????
Je OK?
Ako sorry ale tak to nie... Keby bola moja dcera tak by som jej dal taku facku! Takto sa strapnovat! Och...
Ale coho sa tak bala? Ved ja som bol na odber asi 1000% A nikdy som takto nejacal jak ona!!
THIS IS VERY STUPID GIRL!!!!
swittjardo pred 14 rokmi a 9 m
toto nerobia ani 2 rocne deti ale dobre beriem ze je chora aj ked sa mi zda ze je rozmaznana
corvo pred 14 rokmi a 11 m
skoro som rozbil monitor jak mi chcela ruka vyletieť ... vkuril by som jej omg... krava
tomasix1997 pred 14 rokmi a 11 m
Ja ked som bol menší som sa tiež tak bál. Ale teraz skoro každý mesiac chodím na krv a aj sa na to rád kukaám. A raz išiel taký chalan na krv taký namakaný tam išiel že mňa t nebude bolieť. A o nejakú minútu dve že wraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrwrrauuuuarrrraaaauuuufrrrrrraaauuuuuarrrraauu
antixxx pred 15 rokmi
emoska asi nebude co ? :D
dukenukem pred 15 rokmi a 1 m
taku vzduchom chladenu na prebratie, to nieje fobia, rozmaznane decko nic viac
weedy96 pred 15 rokmi a 1 m
chudacek :D
pjongy pred 15 rokmi a 1 m
je to jasne, pravidelnu darkynu krvi spoznam na sto honov :D ta ma doma minimalne zlatu plaketu :DDDD ale nie bez srandy, moze mat hocijake vysoke ciele, ale plnohodnotny narkoman z nej asi nikdy nebude :DDDDDDDD
sisuschiiiiq pred 15 rokmi a 1 m
ale veď to ne je normálne.. :O
many pred 15 rokmi a 1 m
To mi propomína :) mám si ísť prevziať janského plaketu :D
matkoh pred 15 rokmi a 1 m
hysterická trúba bláznivá :D
jakubek pred 15 rokmi a 1 m
možno ju doma mučia ihlamy :D
sonikles1999 pred 15 rokmi a 1 m
trapas...sak ani moja 3rocna sestra nereve... :D :D :D
slukhard57 pred 15 rokmi a 1 m
Tak ona určite,, nepôjde.. nikdy v živote na odber krvy xDDD :D
mriolek pred 15 rokmi a 1 m
maximálna lakomosť na krv...
ivussa pred 15 rokmi a 1 m
boaača a som sa tešila na najvačšie divadlo ked jej tam štúri tu ihlu..a oni to vypli :D