Mladí gymnasti zo súťaže Memoriál Jana Gajdoša 2010 v Brne.

Mladí gymnasti - prípravaAutor: stefffan15 105 videní

OhybnosťAutor: firewire22 373 videní

Gymnastika na stojaneAutor: tingo24 724 videní

Power tumblingAutor: sophcom2 095 videní

Famózne gymnastky z RuskaAutor: janulqa20 488 videní

Super ohybnosťAutor: marlborka2028 330 videní

OhybnáAutor: katka25 455 videní

Flexibilný muž 2Autor: suky22 297 videní

Ohybné dievčaAutor: bojovnik55 833 videní

Šikovní gymnastiAutor: zbesila710 154 videní

Flexibilné dievčatáAutor: jolaus64 513 videní

Žena z gumyAutor: tigrica17 760 videní

Japonská synchro gymnastikaAutor: trix48 288 videní
marecek007 pred 14 rokmi a 1 m
Pekne to je ale títo ludia musia ist okolo 30-tky na dochodok lebo maju strasne vydrate klby :(
tojevprdeli pred 14 rokmi a 3 m
nechápem... úžasné veci dokážu tieto deti. Majú môj obdiv! :)
marianka79 pred 14 rokmi a 4 m
úžasné ako odhodlane idú do toho plné elánu jááj deťuchy ide vám to
no a spomenula som si na komančovské spartakiády :)
poto586 pred 14 rokmi a 8 m
01:21 to keby spravím tak mám po krku :D
loly44 pred 14 rokmi a 9 m
mna tak ohnut tak som zdrotovana rok. :)
saya pred 14 rokmi a 11 m
jedine co tu vidim je drezura, odhodlanie, odriekanie, a tvrda drina...velky obdiv....
matikeks pred 15 rokmi a 2 m
:O šalenota :D Ale ináč akože Respect ..
veva232 pred 15 rokmi a 2 m
:) ako som si kukla toto videjko tak som si spomenula na staré časy :)
tommesvk pred 15 rokmi a 2 m
tak pre týchto by nebol problém brejkovať :)
bajzo1983 pred 15 rokmi a 2 m
toto je sparta:)
morbo pred 15 rokmi a 2 m
su dobry ty budu mat zlato na olympijskych hrach
nikiksvk pred 15 rokmi a 2 m
je to krasne, dokonale ... ale bala by som sa svoje dieta na nieco take prihlasit :(
jasa pred 15 rokmi a 2 m
obdivujem ich húževnatosť, len sa bojím toho, ako bude ich telo vyzerať o pár desiatok rokov
lienka238 pred 15 rokmi a 2 m
ta hudba sa tam nehodiiii.....
pucher pred 15 rokmi a 2 m
:) 5*
duri08 pred 15 rokmi a 2 m
Ide im to...Perfektný sú teda...:)
body777 pred 15 rokmi a 2 m
vsetci su tam fakt dobri ....
livespaces pred 15 rokmi a 2 m
Respekt je to drina