Volám sa Baka a som ... Asi to bola pravdepodobne paródia na toto video http://www.youtube.com/watch?v=I-ASbyfaS...

Blbky z facebookuAutor: d12boyzd12116 070 videní

O videu "Volám sa Baka"Autor: misicka18120 007 videní

Volám sa Paulína (Baka, Tessa)Autor: sturludovit16 446 videní

BananasSHOW - Blbky z FacebookuAutor: absolutko13 089 videní

Blbky z facebooku 2Autor: carlson223104 978 videní

Facebookom vymletí ľudiaAutor: v4v130 045 videní

Volám sa Tessa! - Spôsoby samovraždyAutor: sturludovit17 131 videní

Feťák z FacebookuAutor: jonaldmusic38 181 videní

Nezbedné kočky nielen z Facebooku 3Autor: vydriduch243 751 videní

Blbky z Facebooku za volantomAutor: lokes50 819 videní

Pozrite sa aké sme úžasnéAutor: tigrica43 632 videní

2 blbky si robia selfie na pingpongovom stoleAutor: moriak41 341 videní

Ako urobiť starý pokecAutor: rene00716 556 videní
adamiktom pred 5 rokmi
uz vieme jej meno?
13kubo132 pred 5 rokmi a 9 m
chcel by som ju teraz vidiet ci by sa nehanbila za to video :D
cobhc pred 5 rokmi a 10 m
Baka chce Vtaka. btw. ako sa ma cica teraz? musí to byť riadna nymfa
jl pred 6 rokmi a 6 m
Ahoj volám sa Baka a nie som v poriadku beriem lieky ale asi slabé no nič a potrebujem POMOC
leonsteiner pred 6 rokmi a 10 m
Chudera, určite su k nej rodičia hrozne zli...Pôsobi ako pes ktoreho majitel šiel vyvenčiť po troch dňoch v jednoizbaku v bytovke :/
fofelko pred 7 rokmi a 1 m
Boxxy z výpredaja, oveľa horšie ako originál :) :)
clovek113 pred 7 rokmi a 1 m
emocionálne nestabilná kreatúra
soichiro pred 7 rokmi a 11 m
drogy su špatné...
tigokral pred 8 rokmi a 5 m
všade su veveričky
17cavo pred 8 rokmi a 6 m
... heroin??
vzdelanyi pred 8 rokmi a 9 m
podla toho ako sa vyjadruje ma Bipolarnu poruchu..a zrovna ma manicku cast bipolarky ...zachvilu ju chyti depresia a bude mat depresivnu cast..potom bude inak vyzerat..nesrandujem
a14 pred 8 rokmi a 11 m
Halo psychiatria máme vážneho pacienta .
milujislovaky pred 9 rokmi a 1 m
U nás v čechách máme taky takové BLBANĚ!!!
adrian555 pred 9 rokmi a 1 m
ahoj Baka ako si vlastné na fb . alebo na pokecí
dionii pred 9 rokmi a 2 m
ako tuto dole podotkol kolega ... Hanbil som sa za nu ked som to kukal :D :D
otamko pred 9 rokmi a 4 m
krista boha , co to kurva je ?
tommybr pred 9 rokmi a 5 m
menej cukru....
kypko pred 9 rokmi a 6 m
Taka pekna a pojasena.... Nechaj sa konecne urobit orgac a ukludis sa. Ten spravny ti pomoze a nie kazdy jeden...
buchtosg pred 10 rokmi a 3 m
Baka je obec na južnom Slovensku :D
blekauti pred 10 rokmi a 5 m
stale stejna vec k reseni. da se tomu prehrat firmware? protoze obaloviny jinak vypadaji docela funkcne.