Tie najlepšie hlášky z hry Warcraft 3 :D

Warcraft III Reign of Chaos - Koniec hryAutor: hitman4715 438 videní

WarcraftAutor: hitman4721 254 videní

WoW Warrior Predator ThemeAutor: diablodiablo3 018 videní

NAJLEPŠIE HLÁšKY Z MAFIEAutor: dennypea36 043 videní

World of Warcraft 2 (2)Autor: skorm14 980 videní

World of warcraft trailer 2Autor: dr1ft3r4 964 videní

Scény a hlášky z Futuramy (1.séria)Autor: nevada11 340 videní

World of warcraft - trailerAutor: hancock48 592 videní

Mysteria wow 2.4.3Autor: gimlii257 313 videní

WoW Server 2.4.3Autor: jixo13 895 videní

Zrušila mu postavičky v hre World of WarcraftAutor: excellent113 710 videní

WoW Cataclysm - IntroAutor: onko3 877 videní

WoW DancingAutor: didusqo16 101 videní
niko282 pred 13 rokmi a 8 m
drogy nevedem !! :D:D:D
fanix pred 14 rokmi a 6 m
drenei sskoda ze tam neboli to su moji milankovia
d4nusko pred 14 rokmi a 7 m
volala mi temnota :D cely Warcraft 3 som presiel mam gold ediciu :) aj z datadiskami :) a cesky dabing :)
blackdragon pred 14 rokmi a 9 m
kde si zohnal s dabingom?
martintanoth pred 14 rokmi a 9 m
ale vsetky tie hlasky tam neboli
strudel pred 14 rokmi a 10 m
mozna vedlejsi ucinky su: sucho v ustech,nevolnost,zvraceni,zadrzovani vody,bolestive sviedeni konecniku,halucinace,slabomyslnost,psychoza,bezviedomi,smrt a zapach z ust ...pred pouzitim se poradte se svym lekarem :D
andy1822 pred 14 rokmi a 10 m
Kuzlo konec sveta zesles stskem control Alt a Delete :D
andy1822 pred 14 rokmi a 10 m
mna dostalo 0:22 :D Ptali se mne na otazky,jako co je to za smrad a ja povidam no pardon to sem ja :D :D :D
andy1822 pred 14 rokmi a 10 m
ta 2 hlaska to hovorila ta Smrtonoska :D :D :D
mersii pred 14 rokmi a 11 m
tote trapne ceske hlasky co dali do w3 tak to je moc ubohe ...
efman pred 15 rokmi
sa mi aj páčilo, keď ten pavúk hovoril, že minulý týždeň bola horná polovica môjho tela na Discovery channel :D
16spartan17 pred 15 rokmi a 2 m
vy si myslite ze je to naozaj ?? xD take hlasky v WArcrafte niesu
cyborg pred 15 rokmi a 2 m
..ježiši čeština, vôbec to nemá ten efekt ako keď to je po anglicky :)
tigrica pred 15 rokmi a 2 m
to je wow? :O
pelendrej pred 15 rokmi a 2 m
musime porazit trplasliky. ale my sme trpaslici. aha :D toto ma dostalo :D
mahatma pred 15 rokmi a 2 m
shendelzare silkwood!
strelec pred 15 rokmi a 2 m
:) tých hlášok je oveľa viacej
markok0 pred 15 rokmi a 2 m
Ja z toho nemozem :D:D
actives pred 15 rokmi a 2 m
poznam vsetky okrem toho prveho :D
oyran pred 15 rokmi a 2 m
dobre spravene ;)