Ideme autom! Nie! Áno! Nie! Áno! Áno! Nie! Tak poď...

Toto natáčal určite otecko!Autor: srdce33 029 videní

A teraz opakuj po mne! (Parangaricutirimícuaro)Autor: godzilla19 110 videní

Manipulátor - 1. dielAutor: mrmanipulator1 767 videní

Keď deti stráži otecko (dievčatko naAutor: kalatrava18 653 videní

Malý Diego sa v ten deň naučil, že trebaAutor: marauder11 730 videní

Zakročili v poslednej chvíliAutor: gomez32144 735 videní

Otecko si aj trochu zacvičí, aj deti zabaví!Autor: katka8 182 videní

Veľká lopta, malý chlapčekAutor: brekeke24 887 videní

Akustický transformátor, manipulátor!Autor: bes23 474 videní

Chlapček a jeho Tauntaun kostýmAutor: batuchan7231 236 videní

Špeciálna miska pre deti, ktorú nedokážuAutor: brekeke27 354 videní

Bábätko už spí? ÁNO!Autor: tchoroid6 087 videní

Nie, stačí, prestaň!Autor: katka15 889 videní
kolesa pred 5 rokmi a 6 m
ten podo mnou nie je posledný
f4rn4 pred 5 rokmi a 6 m
Poslední! :)
misiak912 pred 11 rokmi a 9 m
To je ako so ženou. Nikdy neprotireč žene, len ju nechaj rozprávať, ona si začne protirečiť sama! :D
kmin111 pred 12 rokmi a 4 m
manipulatorč vecsi jak lenin :D
thelostsoul pred 12 rokmi a 8 m
zlaté tieto deti keď sú malé :)
anticirkev pred 12 rokmi a 11 m
oco hovoril ked sme este boli maly chodte uz spat deti a mi ze nejdeme... po chvilke deti neopovazte sa isť spat a hned sme boli v posteli :D
zeffo9 pred 13 rokmi a 7 m
to nemalo chybu :D jak ho zmiatol drobca malého :D
nikto pred 13 rokmi a 11 m
nie sincekauto je rozbyte nemozeme s nim ist
ne
vedtosomja pred 14 rokmi
:D a jaký spokojný ide dalej :D haha zlaté
9977domca9977 pred 14 rokmi
Alee no čóó... malinký si myslel že vyhral :D
anit28 pred 14 rokmi
:D
lipko pred 14 rokmi
To jak moja sestra keď bola malá, mama vraví ,,poďme zjedz tú polievku,, a sestra ,,nie nebudem ju jesť,, mama ,,nejedz tu polievku!!!,, a sestra ,,budem ju jesť!,, :D a tak bol vlk sýty a ovca celá :)
wasabi pred 14 rokmi
kupil by som mu elektricke nech sa vozi :P
vandyllo pred 14 rokmi
Konečne Paradne video dna ;) Strašne sa my rata Ten chlapec :)
vsetkobsadene pred 14 rokmi
:D :D :D ten chlapec sa stratil vtom čo hovorí a čo myslí chudák :D
davidguetta pred 14 rokmi
VIETE ŽE : jednotlivé hviezdy v súhvezdiach sú vo väčšine prípadov blízko seba len zdanlivo a v skutočnosti nemajú navzájom nič spoločné?
cesnak225 pred 14 rokmi
do dungu
vocas pred 14 rokmi
east side is the best, west side is the best........ :D
dtatko pred 14 rokmi
:)
henry035 pred 14 rokmi
viete ake su absolutne vlnite vlasy ??? take kde aj hreben dostane morsku chorobu. :D:D:D