Tsunami v Japonsku vyplavila na pobrežie čudný objekt. Nemám fakt poňatia, čo to môže byť ... Možno nejaké vajce votrelca?

TsunamiAutor: flexio19 572 videní

Tsunami v Japonsku 2Autor: benyxxxxx16 212 videní

Tsunami v okolí mesta NodaAutor: juzygnixx5 033 videní

"Tsunami" oblaky nad TaiwanomAutor: kopulopulos119 363 videní

Nevinne vyzerajúca vlna (Indonézia)Autor: kosicka39 002 videní

Tsunami v Japonsku z pohľadu vodičaAutor: shapes44 336 videní

TsunamiAutor: kryton71108 446 videní

Tsunami v SamoeAutor: karolko60 068 videní

Tsunami 2004Autor: rozbijec12359 593 videní

Mafia - slepaci netvor z hlbinAutor: adad586 022 videní

Začiatok tsunami v IndiiAutor: kalatrava65 063 videní

Dramatický útek pred tsunamiAutor: vabene24 834 videní

Keď ti život zmení jedna vlna (tsunamiAutor: tommygun32 285 videní
paja12 pred 13 rokmi a 4 m
Nejaký pokemon :D
ninja135 pred 13 rokmi a 11 m
Fake jak Píča !!!!
ekevio pred 14 rokmi a 2 m
Najlepšie na takýchto videách nieje najlepšie video ale Komentáre :D z tých vždy pukám smiechom :D :D
psps pred 14 rokmi a 2 m
ja si myslím,že je to niekoľko tisícročí stará mušľa, ktorá je už samozrejme zdeformovaná a vyplavila sa napovrch lebo je už dutá...
stalkert20 pred 14 rokmi a 7 m
no jasne zase japonci
katka2356 pred 14 rokmi a 9 m
urcite z bermudskeho trojuholnika daco tam nepasuje
hennessy pred 15 rokmi a 1 m
v japonsku je vsetko cudne:D
chaosak11 pred 15 rokmi a 2 m
šak o dne oceánoch a morí savie menej ako o povrchu mesiaca tak sa čudujte že nám to vyplavuje zmutovaních ufoncov
menomen pred 15 rokmi a 2 m
odkaz ten posledný obrazok moze bit jeho mater :D
linquel pred 15 rokmi a 2 m
gigantická škeble? :D
endy800 pred 15 rokmi a 2 m
uz so myslel ze s toho nieco viskoci
tommysgl pred 15 rokmi a 2 m
este sa cudujem ze nikto na to neprisiel!! vsak to he ta americka zbran!!!! (srandujem-pretoze mi s tym lezu na nervy)
rasto007 pred 15 rokmi a 2 m
Podľa mna to je KORAL ...
kyama pred 15 rokmi a 2 m
=) ja by som hneď spravila pitvu :D
janno pred 15 rokmi a 2 m
no co to moze byt kus kamena namalovaneho na cierno:D
erimpton1 pred 15 rokmi a 2 m
boze :D nejaka posrata musla a hned sa okolo toho robi veda :D
swittjaja pred 15 rokmi a 2 m
požužvana deka ....
135kubo246 pred 15 rokmi a 2 m
Flaber rozbitý po piatku :D
vtipalek pred 15 rokmi a 2 m
taky kamen mam na zahrade a nedavam to na net...
anetrix pred 15 rokmi a 2 m
Niečo na zabitie nudy www.niborea.sk/index.php?refid=0016778888