Nekompromisná pomsta

zobraziť viac ↓
pendulum 16 173 videní

Netreba žiadny opis - treba vidieť. Názov tracku: Don Diablo ft. Dragonette - Animale (The Prototypes remix)

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 11.4.2011 21:22
  • Páči sa: 87% (23 hlasov)
  • Obľúbené: 12
  • Komentárov: 33
  • Dľžka: 5:24
  • Kategória: film a tv
  • Tagy: pomsta, znásilnenie, vražda, sexi žena, dnb, drum&bass
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (33)
zobraziť viac ↓
  • software pred 13 rokmi a 4 m
    pozeral som ten film a ked doslo k tomu znasilnovaniu tak som to v nervoch vypol..

  • falcool pred 13 rokmi a 8 m
    luxus

  • domtcha69 pred 14 rokmi
    svine prašivé neviem si ani predstaviť lepší koniec

  • software pred 14 rokmi a 1 m
    fakt hnusné

  • snouwayt pred 14 rokmi a 2 m
    4:45...Chas pele :D

  • klasi pred 14 rokmi a 4 m
    cely film v piatich minutach :) dakujem za usetrenie casu... neviem sice aky je dlhy cely film ale toto mi uplne stacilo a ostatne sracky okolo si kludne domyslim....

  • matadoro pred 14 rokmi a 8 m
    Ten Film som videl je to fakt Brutáálne !!! Ako lutujem tu holku ale je to len film...Ale dobre im naložila :P hlavne ta kyselina ...

  • tompi pred 14 rokmi a 9 m
    děsná hovadina

  • software pred 14 rokmi a 10 m
    .. no zle sa na to pozera.. jak ju znasilnuju proste.. ta holka musi mat traumu uz do konca zivota.. hm.. ale riadne ich rosekala noo tak to ano.. co z toho ked aj tak to nevrati spät

  • homersimson pred 15 rokmi
    dobry film 5*

  • dolph pred 15 rokmi
    Nie je to moj nazor tak ma hned neukamenujte, ale len ma tak napadlo, ze ona mala sancu si pri tom uzit ale oni tu sancu nemali a tak neviem ci to bolo celkom fer.

  • kikina111 pred 15 rokmi a 1 m
    dobre im dala spinavccom hnusnym.....!

  • mcbrian pred 15 rokmi a 2 m
    To je z nejakeho filmu? Ak hej názov sem

  • lukaass pred 15 rokmi a 2 m
    zeny dokazu byt krute co uz

  • vgmiltiplayer pred 15 rokmi a 2 m
    FUUUUUUUUUUJ

  • gordon pred 15 rokmi a 2 m
    sam by som to lepsie nevymyslel :) , keby bolo po mojom tak by som za znasilnenie daval trest smrti