"Ten pán to prisadol" neviem čo by som robil v tej chvíli.

Cestná kontrola - skrytá kameraAutor: cast47 545 videní

Skrytá kamera - ToaletaAutor: flexio140 138 videní

Skrytá kamera - VyznanieAutor: flexio7 730 videní

Skrytá kamera - KopírkaAutor: flexio86 774 videní

Skrytá kamera - PlážAutor: tawaress292 054 videní

Škrečok, škrečok, škrečokAutor: tigrica27 165 videní

Skrytá KameraAutor: operator59 550 videní

Skrytá kameraAutor: alfonzo82 942 videní

Pomôžte mi s tými vedrami prosímAutor: seko040865 277 videní

Skrytá kamera v BelgickuAutor: moriak125 741 videní

Skrytá kamera - HadAutor: flexio29 785 videní

Skrytá kamera - KávaAutor: flexio26 384 videní

Skrytá kamera - ZmrzlinaAutor: flexio40 437 videní
vlkdivoky pred 13 rokmi a 3 m
Ja by som mu zakričal .... Čo si slepý a potom by som si všimol, že hej :)
nezmo32 pred 14 rokmi a 7 m
dobré :D
renika pred 15 rokmi
asi by som mu kupila noveho škrečka aj s klietkou :-D