Mimoriadne zábery vodiča úzky únik z japonskej cunami.

Devastácia mesta vlnou TsunamiAutor: juzygnixx10 747 videní

Auto pohltené cestouAutor: janci103126 082 videní

Tsunami JaponskoAutor: flexio41 033 videní

Japonské cunami rozlámalo ľadovec!Autor: lmfaoolo26 145 videní

Japonský zázrak. Obrazy skazy po ničivejAutor: world6 028 videní

Povodeň - Prekopaná cesta *Soľ - Jastrabie*Autor: bepo9 510 videní

Japonsko - zábery ničivej vlnyAutor: roko27 934 videní

Prílivová vlnaAutor: moriak48 997 videní

Tsunami Japonsko 2011Autor: moriak57 895 videní

Japonsko a morálka.Autor: pesimista27 965 videní

Japonsko - zemetrasenieAutor: romann724 248 videní

Apokalypsa v prístave a kameraman flegmatikAutor: flexio66 130 videní

Potopa (langport) ukAutor: hefeystos3 333 videní
jeano pred 12 rokmi a 11 m
no to bola taká cunami jak hovado ...
denopo1 pred 13 rokmi a 11 m
Ale ked ho pohltilo cunami jak to tu mohli dat sak kamera musi bit vriti
adika956 pred 15 rokmi
ti vole ziaden unik
jepko pred 15 rokmi a 2 m
Grafika horšia než GTA,,,
nyx pred 15 rokmi a 2 m
vo filme vzdy na poslednu chvilu ujde :( :D
semtex2323 pred 15 rokmi a 2 m
no by som sa posral...
pictogram pred 15 rokmi a 2 m
sakra píše sa to tsunami a nie cunami!
nerfko pred 15 rokmi a 2 m
jak tam potom plaval
nerfko pred 15 rokmi a 2 m
kokos ha :O :O
beruska80 pred 15 rokmi a 2 m
ľudkovia,prečo namiesto komentovania príspevku,sa radšej hádate?
patricius999 pred 15 rokmi a 2 m
vidi debil ze ide tsunami a on aj napriek tomu tam vlezie aj z autom aj kamerou v ruke no moc debilita bozska !!!
ai pred 15 rokmi a 2 m
Tomu říkám smůla!
djvirus4 pred 15 rokmi a 2 m
ale pekná dúha sa tam spravila
goregrind pred 15 rokmi a 2 m
trapna voda
helios pred 15 rokmi a 2 m
bez šance....
likeman pred 15 rokmi a 2 m
dawe ty mas rad tsunami? tak chod do japonska a uvidis :)
dawe059 pred 15 rokmi a 2 m
Ja proste milujem tsunami
badis pred 15 rokmi a 2 m
No tak sediet v tom aute by som nechcel ...:-)
tigrica pred 15 rokmi a 2 m
uzky... ako ked je ona nepripravena :D
justpassingby pred 15 rokmi a 2 m
co je to uzky unik?