Známy Dede, ktorého väčšina z vás určite pozná. Pozrite koľko jedál odmietol. Hlavne že deti v Afrike by dali všetko za kúsok jedla. Však my vieme...

Zvláštne jedlá - živá polievka v JužnejAutor: axeon18 808 videní

Slovenské vojenské jedlo na prežitie (PODAP)Autor: 12error20 214 videní

A toto ja má mám jesť?Autor: lezak6006 852 videní

Takto sa vysvetľujú veci malým deťom!Autor: castaneasrativa28 823 videní

Prečo nejesť chobotnice?Autor: lukysss80 111 videní

Američanka ochutnává české sladkostiAutor: monssi3 184 videní

Luxusné servírovanie jedla posunula ešte oAutor: avalokiteshvara12 245 videní

Rytmus volá Dede - muAutor: robkes52 385 videní

Zvláštne jedlá - surové mäso v EtiópiiAutor: axeon13 644 videní

Nahnevaný DedéAutor: gethil42 124 videní

Z tohto indického jedla by ste možno aniAutor: kalatrava6 344 videní

Dievčatko presviedča matku, aby jedla jedlo..Autor: monsio2 888 videní

Ako zdravo jesť nezdravé jedloAutor: dynamitero3 619 videní
slovakia99 pred 3 mesiacmi
ochutnaj robotu
klucka pred 2 rokmi a 11 m
Tu si možete pozriet nove dedeho video a budu dalšie.... https://youtu.be/KQcqu2Bk46I
serwerito pred 8 rokmi a 9 m
ak to je dede tak je vyhosteny z afriky lebo keby tam po tomto videu prisiel asi by ho zlikvidovali rovesnici.
xmotos125 pred 9 rokmi a 1 m
pri tej kapustnici ma teda nasral :D
lanemccray pred 9 rokmi a 7 m
Je to rozmaznaný fracek, nič by mu nedal, nech hladuje.
luciferosobne pred 11 rokmi a 6 m
koko* tam si zer cerviky a piesok...
tornadomania8d pred 11 rokmi a 8 m
Dufam že ebola ti bude chutiť ty ku*va
lali87 pred 11 rokmi a 8 m
Viete si predstaviť, ako dlho im trvalo túto opičku naučiť používať aspoň príbor a zvyknúť si na oblečenie??? Aj tak je to ale blbý pohľad na to video...
yngwie31 pred 12 rokmi a 4 m
nie v celej afrike nemaju co jest
dawid46 pred 12 rokmi a 5 m
no nasrať mu do huby
antibiotikum pred 12 rokmi a 6 m
mali by toho nevdacnika aspon naucit ze fuj sa na jedlo nehovori
mino4991 pred 12 rokmi a 9 m
chlapec je z juznej afriky tusim.. ak je z hlavneho mesta tak je mozno na tom lepsie ako jeho kolegovia zo slumov
mayorv pred 12 rokmi a 11 m
booze,vy ste ale dementi.No a co ked mu nechutilo?? vasim detom by chutila nejaka zirafa,alebo zebra,alebo nejake mravce ci chrobaky?Typickí slovaci.
puco15 pred 13 rokmi
keby mi takto odstrkával taniere, tak by jednu dostal po hlave...
flatron pred 13 rokmi a 1 m
potom mi niekdo hovorte ze su tam hladny :D
dhslavkoo pred 13 rokmi a 1 m
boha tamto doam sa nebojí žrať dáke husenice a blbosti ale tu ked má jesť kapustnicu či čo to bolo tak dobre že sa nedogrcal zmrd
alenush pred 13 rokmi a 1 m
z jedneho taniera sosovicovej polievky by sa najedla cela jeho 15-clenna rodina, a on nad tym len otrca usta
samuelson21 pred 13 rokmi a 2 m
Hhhhhhh co je kokoc ..... vyborne, beriem domov... a potom.. ee fuj fuj
sebko pred 13 rokmi a 3 m
nasrať mu do taniera, a potom by povedal hmmm slišios :D :D
styrko pred 13 rokmi a 3 m
fajnový ko*** ... keby tam boli namiesto neho jeho súrodenci tak by tam zožrali aj tanier s tým stolom ...
A patrí sa aspoň ochutnať , ale to mu nič nehovorí ( niektoré jedla neochutnal )