Japonská hymna Kimi ga yo.. Toto video som nahral pre Japonsko, ktoré prežíva asi najťažšie chvíle vo svojej histórii.

Tsunami JaponskoAutor: flexio41 033 videní

Zemetrasenie 7,1 vo FukushimeAutor: noone3 261 videní

Japonsko a morálka.Autor: pesimista27 965 videní

Japonsko - zemetrasenieAutor: romann724 248 videní

Zemetrasenie v Kobe (Japonsko)Autor: mondragora19 834 videní

Zemetrasenie včasné varovanie(Japonsko)Autor: majk1662 296 videní

Ďalšie šokujúce zábery z JaponskaAutor: royal142 485 videní

Zemetrasenie z viacerých uhlovAutor: kalimero232 858 videní

Zemetrasenie v Kumamoto 16.4.2016 (Japonsko)Autor: majk1663 869 videní

Fukushima zemetrasenie (Japonsko,22.6.2016)Autor: majk1665 894 videní

Za zemetrasenie v Japonsku môže USA?Autor: strelec65 973 videní

Fascinujúca japonská továreň pre optickéAutor: miloslav8247 videní

Japonská relaxačná hudbaAutor: brianss33 914 videní
dulibuk pred 13 rokmi a 5 m
mám zimomriavky! :O
galileo26 pred 13 rokmi a 7 m
hudba z filmu posledný samuraj sa mi páčila viac :D
matusslovakia pred 14 rokmi a 7 m
Najhorsie chvile zazivali, ked na nich Amici zhodili 2 atomove bomby.
dendza323 pred 14 rokmi a 10 m
hroyne daco jak tich japoncov zasiahla cunama
naruto545 pred 14 rokmi a 11 m
Chudáci japonci....:(