Iba hra na city?Já osobne som u toho plakal ako malý chlapec ale to len preto že som príliš velký optimista na to aby som veril tomu že celý tento svet smeruje do poriadnej 3,14če...teším sa na komentáre ;-)

Zeitgeist - 2. časťAutor: furikar44 752 videní

Zeitgeist - 3. časťAutor: furikar34 711 videní

Zeitgeist - 1. časťAutor: furikar48 910 videní

ZEITGEST - Addendum Duch Doby 2 prídavok SKAutor: sossk3 279 videní

Dobrú noc - ľudováAutor: unzat3 704 videní

Zeitgeist for SlovakiaAutor: kipflip4 053 videní

Zeitgeist Moving Forward - SK Oficiálny TrailerAutor: cutula8 040 videní

Dobrú nocAutor: klifo11 436 videní

Krátka rozprávka na dobrú noc - Macko Uško /Autor: adamisov4 434 videní

Duch v ČecháchAutor: strelec96 518 videní

Chlapcom na dobrú nocAutor: hudecekmarcel91 276 videní

Dobrú noc!Autor: avalokiteshvara45 265 videní

Morbídna rozprávka - Veľká nocAutor: shelby14712 113 videní
archlord88 pred 14 rokmi a 2 m
Super :)
helios pred 15 rokmi a 3 m
celé je to sračka........najviac ma zaujalo 3,14če.......to je za 5*