Nabiť, namieriť, páľ! V tomto prípade by som dodal, utekáááť!

Útok mínometom v Sýrii zblízkaAutor: dekel6 148 videní

Skrytá vášeň 114Autor: mementolasky77 316 videní

Shakira - InevitableAutor: nena4 061 videní

Apaches mortar team 2Autor: volcan06 769 videní

Ruský mínomet na diaľkové ovládanieAutor: rocketbunny1 370 videní

Zo zákopu na UkrajineAutor: dekel8 085 videní

Mínus 240 mm samohybný mínomet 2S4 TulipAutor: angerfistt1 038 videní

Kolumbijská pouličná salsa z mesta CaliAutor: satori17 089 videní

Skrytá vášeň 147Autor: maria8558 310 videní

Skrytá vášeň 160Autor: maria8559 641 videní

Skrytá vášeň 148Autor: maria8567 600 videní

Skrytá vášeň 149Autor: maria8570 041 videní

Skrytá vášeň 150Autor: maria8575 306 videní
pgchem pred 4 rokmi a 2 m
To preto, lebo ho držal ako holuba :D
f4rn4 pred 5 rokmi a 8 m
Poslední! :)
werwolfisback pred 6 rokmi a 8 m
raz som videl video kde vojak nato vystrelil z toho raketometu milan a tiež to len tak vyplulo a všetci utekali
milujislovaky pred 9 rokmi a 1 m
Sebevražedný minomet. Nepřítel ho zasílá i s nábojem ZDARMA !!! .-D
mikimous pred 10 rokmi
male školenie mužstva by pomohlo ...
louth pred 11 rokmi a 4 m
útečná jednotka
mikrasnan pred 12 rokmi a 7 m
ako z rybky ..
alamo pred 13 rokmi
ten smiech nema chybu :D
majo9797 pred 13 rokmi a 4 m
to bude určene na boj z blizka :D :D
sledujto pred 13 rokmi a 5 m
Potom, sa kameraman dosmial :D
skydown514 pred 13 rokmi a 7 m
No kameraman sa potom velice rýchlo dosmial :D
l0l789 pred 13 rokmi a 9 m
omg ten smiech :D
bujak200 pred 14 rokmi
to bi bolol silnejsie keby si dakto do toho usral:D:D
elfo pred 14 rokmi a 1 m
to mohol radšej hodiť :D
g1mp pred 14 rokmi a 1 m
ten smiech :DD
linard pred 14 rokmi a 1 m
Je na nej MADE IN CHINA to preto.
fear555svk pred 14 rokmi a 1 m
oni to robili správne len pán kameraman si z nich robil žarty to človek pozná podla toho smiechu na konci
tweak pred 14 rokmi a 1 m
Pat a Mat :D
billiejoe350 pred 14 rokmi a 1 m
zbraň proti mravcom :D
killerko006 pred 14 rokmi a 1 m
to by sa skvele hodilo pre nasich ciernych spoluobcanov :D