Slušnosť káže, že ak vidíme, že niekto niečo stratil, napríklad hlavu z figuríny, nález treba poctivo priniesť.

Na tomto chodníku vám zalepíAutor: monika886652 648 videní

Figurína v múzeuAutor: kozarohata36 549 videní

Skrytá kamera - ToaletaAutor: flexio140 138 videní

Figurína pri bankomateAutor: tegernako39614 834 videní

Skrytá kamera v BelgickuAutor: moriak125 741 videní

Skrytá kamera - KopírkaAutor: flexio86 774 videní

Skrytá kamera - PlážAutor: tawaress292 054 videní

Skrytá KameraAutor: operator59 550 videní

Skrytá kameraAutor: alfonzo82 942 videní

Skrytá kamera - KávaAutor: flexio26 384 videní

Skrytá kamera - HadAutor: flexio29 785 videní

Skrytá kamera - ZmrzlinaAutor: flexio40 437 videní

Skrytá kamera - OvocieAutor: flexio11 020 videní
mates pred 12 rokmi a 10 m
Slovenska realita 50 na 50 : Bud by jej tu hlavu nikto nepodal 50% ,alebo tych druhych 50% by si to dalo z rozbehom a jeeb kopacka že hej stara neco ti odpadlo z tej figuriny :D
eduardomessi pred 14 rokmi a 1 m
keby jej nekdo kopol do hlavy uz by to take smiesne nebolo
tarabisko pred 14 rokmi a 12 m
ta v tom cervenom sa stihla aj prezehnat :D
djvega pred 15 rokmi a 3 m
no....cakal som ,kto do tej hlavy kopne...:D...tiez by som sa fest zlakol