Najzvláštnejšia cesta z prízemia do podkrovia pomocou lezeckých chytov.

Ako začať poberať invalidný dôchodok?Autor: kaligula49 448 videní

Každý by naložil do gatíAutor: marekhumaj2 243 videní

Dobré lano je samozrejmosťouAutor: kinlay20 991 videní

Robot horolezecAutor: kohb10 020 videní

Lezenie po ľadopáde ho stálo takmer životAutor: kobrick14 719 videní

Dan Osman - horolezecAutor: suky34 123 videní

Belské skalyAutor: jurkozbojnik8 801 videní

Zlanovanie - Plavecky hradAutor: zlatko4 148 videní

Skalolezec mal tentokrát šťastieAutor: tigrica28 059 videní

Brazílsky horolezecAutor: moriak2 432 videní

Nemusel byť už medzi živýmiAutor: herecka28 510 videní

Skvelý čas na sťahovanie pohovkyAutor: biomarecek7 038 videní

Zlaňovanie z helikoptéryAutor: bojovnik20 449 videní
harchom pred 9 rokmi a 9 m
ako ja, keď je umytá podlaha :D
boardo pred 11 rokmi
vymakane! :D toto si raz spravim po celom dome
smash pred 11 rokmi
to sa môže hodiť ked budem utekat s domu :D
diceros pred 13 rokmi a 7 m
Ako, nie zo srandy sa hovorí, že si netreba brať prácu domov, potom človek dopadne ako tento pyrotechnik, čo má na starostlivosti prevenciu pred nášľapnými mínami. =D
davidx pred 14 rokmi a 10 m
nezlomi sa mu to
pliki pred 15 rokmi
zaujimalo by ma ako vari polievku :D :D
mato123456789 pred 15 rokmi
Toto je rodinný dom a mohol by bývat v mrakodrape :D
xswert pred 15 rokmi a 1 m
v pohode trasa..:) inšpiroval ma..:D :)
flourish pred 15 rokmi a 1 m
a keď mu príde návšteva???? :D
loudkacz pred 15 rokmi a 2 m
videl som to sice davno ale pobavi :D
kingtommy pred 15 rokmi a 2 m
Chcel by som ho vidieť s takými 1,5 promile v krvi.. :D
majlo99 pred 15 rokmi a 3 m
Asi trenuje aby mohol v noci vykradnut banku.
puppy pred 15 rokmi a 3 m
Si predstavte, že idete domov fest ožratý....Aúúú :D
mixael27 pred 15 rokmi a 3 m
maju vytepovany koberec, tak co sa mu divite..
djsluk pred 15 rokmi a 3 m
dobry napad :PPPPPPPPPP
sltuskosl pred 15 rokmi a 3 m
Ta SPIDERMANA bavy _D
00parast00 pred 15 rokmi a 3 m
usudzujem ze je to horolezec :D
pistaj pred 15 rokmi a 3 m
niekomu tie zaluby zacnu liezt na mozog...
lens pred 15 rokmi a 3 m
0:48 au keby spadol na tu zehlicku ! Nechcel by som
houky12345 pred 15 rokmi a 3 m
to musi byt fest silny :)