Cs 1.6 cez net, dobrý server, môj gameplay

MW3 multiplayer Gameplay + clan IntroAutor: johnyrambo2 390 videní

Cs 1.6 môj GameplayAutor: raper33234 991 videní

GTA V multiplayer - oficiálny gameplayAutor: erix1025 871 videní

Môj CS gameplayAutor: sallander5 334 videní

Alien vs.Predator 2010 MultiplayerAutor: damokin4 381 videní

Mass Effect 3 - (Gameplay,DAMOKIN)Autor: damokin2 289 videní

Battlefield 3 Multiplayer Gameplay 1.časťAutor: majkoce2 023 videní

BATTLEFIELD 1 - Infantry GameplayAutor: damokin2 527 videní

Counter - strike gameplayAutor: pikes2 728 videní

Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer GameplayAutor: 33majo38 489 videní

Counter Strike Source gameplay (Aaron26)Autor: kikikaka11 200 videní

Gameplay Cs 1.6 Párt 2Autor: kigi1 838 videní

Battlefield 3Autor: morfo3332 684 videní
kigi pred 13 rokmi a 4 m
Oničom davaš tam jeden kill čo dáš dj ais a potom to davaj tu kukni si mojé a uvidiš :)
sranda2 pred 14 rokmi
toto video lepsie ;) ako s botmi
16spartan17 pred 14 rokmi a 3 m
1. je to NS hrac a tocene na PB 2.s predstrelom ide 3.fullout ziadny AIM 4.nakupuje ako ziaciatocnik 5. vibec buehe dobry
liptov pred 14 rokmi a 4 m
strašne low :D
spermaxd pred 14 rokmi a 10 m
http://www.youtube.com/watch?v=a0MjyEE-Cnc cekuj :-)
spermaxd pred 14 rokmi a 11 m
plsko cez co si to robil?? no natacal strihal atd....??? plsko potrebujem
scion pred 15 rokmi
Neni to zle, ale nevirovna sa to slovu toto uz viem hrat co si pisal predtym, ale zase nieje to zle no :) , dal dal som ti 3/5 :)
raper3323 pred 15 rokmi a 2 m
dik za info xD
maslocajik pred 15 rokmi a 2 m
v poho samozrejme ze lepsie nez s tymi easybotmi no idem vyskusat ten server a volam sa -=BrOkOlIcA=-
hadiek pred 15 rokmi a 3 m
vpohode fakt sto krat lepsie ako predtim 5/5 (G)
raper3323 pred 15 rokmi a 3 m
diki to som este nevedel hrat a ani som vtedi este ani nemal multi taze
marco167 pred 15 rokmi a 3 m
no je to lepsie ako to s botmi a ovela :D
raper3323 pred 15 rokmi a 3 m
77.78.72.33:27018 tumate ip serveru naktorom ma vidíte hrat
mio161 pred 15 rokmi a 3 m
na aky server chodis
mi napis IP adresu pls