Takto to vyzerá, keď sa Cigáni pre niečo zapália.

Cigánsky aktivista Marek Baláž Róm, Cigáň,Autor: loking4 724 videní

Cigánska otázka variešenáAutor: kasit21 419 videní

Cigánsky večerníčekAutor: equinox29 710 videní

Cigánsky rajAutor: kasit13 531 videní

Cigánsky "šetrič" obrazovky | 5.7.2019Autor: woodoowood4 104 videní

Cigánsky psycho vodičAutor: chupp415 845 videní

Cigánsky aktivista Marek Baláž Cigán obhajujeAutor: loking4 394 videní

Cigánsky aktivista Marek Baláž AKO CIGÁNAutor: loking4 058 videní

Tuning z MichaloviecAutor: vsetkobsadene61 916 videní

Cigánsky čardášAutor: pseudonka10 720 videní

Attila Lakatoš - Cigánsky vajda hovori oAutor: diblack9 687 videní

Kde to žijeme? 74Autor: dz3ma7 616 videní

Róm to gadžom nandalAutor: res29 620 videní
spitfiressk pred 10 rokmi a 9 m
pekne im to hra ale stelo by to trocha doladit basy z bejzbolku napriklad:)
walenda pred 11 rokmi a 4 m
dendi si to ty ?
automechanik pred 11 rokmi a 7 m
zabili :D
trkvas09 pred 13 rokmi a 5 m
svine ciganske nieže by to robilo
terran93 pred 13 rokmi a 7 m
Čo ale cigáň mal živu hudbu :D
johnyrambo pred 14 rokmi a 2 m
neviete co hraje v aute toho belocha (modre žiguly ) ???
super pred 14 rokmi a 11 m
aj ten v modrom aute nebol neaki hahahaha jak bitlsak hahahaha
dod98 pred 15 rokmi a 1 m
to bol polo cigánsky tuning :D šak ten týpek z modrého auta bol biely :D
melissa1992 pred 15 rokmi a 3 m
on mal tam iba reprak ale tec cigan mal zivu hudbu !!!
melissa1992 pred 15 rokmi a 3 m
zabil ho ehehehehe
tigrica pred 15 rokmi a 4 m
stare
benyxxxxx pred 15 rokmi a 4 m
Toto tu už bolo aj v jednej kompilácii....