Tak ten mu teda uštedril pekný knockout.

Jedna rana, spí ako vranaAutor: baltazarq102 076 videní

Tomu len tak ľahko K.O. nedášAutor: pishishvor28 339 videní

Amatérsky boxerský zápas z osady sa skončilAutor: kaligula22 171 videní

Boxovací automatAutor: antixxx60 029 videní

Brutalne KO kompilaciaAutor: dandrum20 120 videní

Knockout W+BAutor: hornet3336 028 videní

KO v MMAAutor: titi4463 355 videní

Dvojité K.O.Autor: noone33 591 videní

Jackass - boxovanieAutor: matolonz28 125 videní

Super KOAutor: suky161 043 videní

KO zo slušnostiAutor: rrtunning17 964 videní

Medzičasom v nejakej ruskej dedine (amatérskyAutor: schokovokokoko36 080 videní

Top 10 K.O. za rok 2012Autor: kuro221421 063 videní
painlessdock275 pred 12 rokmi a 8 m
Vedel som,ze to bude ten v bielom,pretoze ten kto ma umysle niekoho udriet a celkovo ide sa bit nebude mat predsa na chrbte rubsak :D,jedine ak chcel dostat cez hubu
kileratyv pred 12 rokmi a 10 m
Presne toto som už dávnejšie videl, pri prevoze do nemocnice zomrel na následky krvácania do mozgu.
raz01 pred 13 rokmi a 8 m
by som to dal kastrovať , prije.ané testosteronove hlavy .
h1v3s pred 13 rokmi a 11 m
Jn zase šetci extremne múdručký , všetci viete jaký bol kontext či jeden z nich nespravil tomu druhému davnejšie predtým niečo či to malo nejaké dovody. Vy si len vezmete ten váš vysoko vedecko googlovací rozum a pome komnetovať na zemi ho nemal biť a podobneé kraviny. Chlapci keby vám trebarz uplne nahodný príklad obťažoval nebodaj udrel priateľku alebo niečo potobné , možno trośku tvrdšia nadávka na rodinu Tak vtedy by som chcel vidieť váš triezvy rozum a toho kto by vás ztrhával z človeka ktorého by ste mlátili na zemi . :) Zákon prírody nedáš dostaneš - možno keby mu dal jednu ranu a šiel preč tak sa ten chlapec postaví a odzadu ho sejme Istota :)
kupe260 pred 14 rokmi a 1 m
ach ,niektorí tu riesite zbytočné veci toto je jednoducho zakon ulice, pravidla ziadne... mna tez zivot naucil necakaj na prvu ranu.. :D
fifa123 pred 14 rokmi a 9 m
Jedna rana spí jak vrana :D
vojak11 pred 14 rokmi a 9 m
nedaš dostaneš :D
muaytha11 pred 14 rokmi a 9 m
tých 1374237952787944 rán do hlavy keď už bol na zemi mu dať veru nemusel :D
trojkolka66 pred 14 rokmi a 9 m
sa nečudujem že ho vyplo ale ten koniec si mohol odpustiť
skaryn pred 14 rokmi a 10 m
Dobrú noc... :P
zipoo11 pred 14 rokmi a 10 m
na zemi sa nebije ....
jur pred 15 rokmi
tomu zebrakovi krpatemu odtrhnem hlavu debil... to len zebrak krpaty zacne bitku, ked uz sa chcu bit, tak maly povedat odi dve strany, ze ok davaj, a nie, ze mu zrazu drbne zebrak
jeremy22 pred 15 rokmi a 4 m
mal ho doraziť dokrvava
jano627 pred 15 rokmi a 4 m
neviem ako vy chlapci, ale keď sme sa my za mlada trieskali, bili sme aj vtedy, keď ležal, kým nebol totál - keď by sa postavil, dodrbal by on mňa:)