Strelci sa zabavili streľbou do naplnených pneumatík z kamióna.

Jedným ťahom 4 náboje v brokovniciAutor: kalatrava8 387 videní

Boooom!Autor: praha233 025 videní

Strieľanie šípov poza roh (Lars Andersen)Autor: johnatan60 529 videní

Strieľanie v Utoyi (Nórsko)Autor: swrtmaro6 223 videní

Strieľanie cez zrkadloAutor: benyxxxxx9 201 videní

Púšťanie pneumatík zo skokanského mostíkaAutor: keporkai45 264 videní

Hrozivá sila explodujúcich pneumatíkAutor: crusti53 750 videní

Zbraňou po tváriAutor: benyxxxx10 789 videní

Na diaľnici bez pneumatíkAutor: noone5 689 videní

StrelnicaAutor: enkol11 307 videní

Prasknutá pneumatikaAutor: 12error6 282 videní

Ako budú vyzerať pneumatiky (kolesá) o párAutor: mrtee96 455 videní

Streľba s guľometomAutor: vacica5920 720 videní
baro20 pred 14 rokmi
natlacena na 0,6 bar :D
liesky pred 15 rokmi a 4 m
keby ho ta vec co leti vedla neho trafila tak neviem neviem ci by im bolo do smiechu
kachna pred 15 rokmi a 4 m
zprdeleklika
charliesvk pred 15 rokmi a 4 m
väčšinou po smiechu býva plač :D hold výnimka potvrdzuje pravidlo :D
maritolo pred 15 rokmi a 4 m
keby ho ta guma trafila mohlo by ho to aj zabit :D
tigrica pred 15 rokmi a 4 m
a nikoho netrafilo :O
riso710 pred 15 rokmi a 4 m
chlapec mal pri sebe anielou straznych :-)
ancore pred 15 rokmi a 4 m
čo je na tom zábavné ? :)
pucher pred 15 rokmi a 4 m
No,..škoda toho obrazu a nejakých detailných, spomalených záberov. Tako nič moc.
psycho3 pred 15 rokmi a 4 m
riadna šupa :D
termonuklear pred 15 rokmi a 4 m
ale ten letiaci kus mohol niekoho sundat
kaslemkarmu pred 15 rokmi a 4 m
Aj ja sa chcem raz takto bavit :D