Slovák Zdeno Chára potvrdil v sobotňajších súťažiach zručnosti pred Zápasom hviezd hokejovej NHL v Raleighu v Severnej Karolíne, že má najtvrdšiu strelu zo všetkých hráčov. Kapitán Bostonu zároveň prekonal vlastný rekord z vlaňajška, keď puk vypálil rýchlosťou 105,9 míle za hodinu(cca 170 km/h). Pred rokom bol projektil o 0,5 míle za hodinu pomalší

Zdeno Chára najrýchlejšia strelaAutor: iculenko14 719 videní

Zdeno Chára bitka NHL 2015 .Autor: mmgs11 287 videní

Zdeno Chára vs. HinoteAutor: buchnad162 689 videní

Zdeno CharaAutor: kamo12324938 285 videní

Jevgenij Arťuchin vs. Zdeno CháraAutor: hooligans14262 204 videní

Zdeno Chára a jeho prvý gól v novom drese (NHL)Autor: onlajn16 082 videní

Zdeno Chára a Coca ColaAutor: razorsvk34 475 videní

Zdeno Chára strelil nádherný gólAutor: rayiner35 999 videní

Zdeno Chára chodí na boxAutor: bejo9337 202 videní

Zdeno Chára sa pobil s AndersonomAutor: ardzun37 278 videní

Zdeno Chára je druhým najtrestanejším mužomAutor: jsomsak6 282 videní

Zdeno Chara Gets a SaveAutor: pupandes30 999 videní

Chára vs EmelinAutor: gumidzus18 574 videní
f4rn4 pred 5 rokmi a 10 m
Poslední! :)
theodore pred 13 rokmi a 2 m
Ked som už niečo podobné videl? ... Už viem Dokument o druhej sv. vojne pri protitankovej pästi :P
macy pred 14 rokmi a 5 m
Taky hrac ako chara na slovensku dlho nebol a mozno ze ani dlho nebude...som hrdy nato ze je chara slovak :)
enrique pred 14 rokmi a 10 m
keby brankary nosily tie masky ako kedysi tak maska na poly zuby zbiera za plexisklom aa silny otras mozgu minimum
filipes45 pred 15 rokmi
Neviem čo budú robiť slováci ked chara prestane hrať hokej
pilik pred 15 rokmi a 4 m
pre Charu štrikuju specialne siete aby vydrzala pri tej strele :D
murco pred 15 rokmi a 4 m
Už nemá!
maestroo pred 15 rokmi a 4 m
http://vas.cas.sk/clanok/3490/chara-vylepsil-svoj-rekord-11-mrtvych-43-zranenych.html
panternoci pred 15 rokmi a 4 m
mocne ruky chlape má...ale mozno aj preto najtvrdsia strela-dlhé ruky-veľká páka-veľká sila
sego929 pred 15 rokmi a 4 m
Na začiatku v prvých sekundách 00:02 napr. je úplne vidieť, že to je na PC, alebo neviem, šecko to je také čudné. :D
suprsky pred 15 rokmi a 4 m
prečo to vyzera ako NHL na PC? :D
2romca22 pred 15 rokmi a 4 m
fandím,len tak dalej :)
ono500 pred 15 rokmi a 4 m
ked uz NHL tak to uz hej ...mozme byt hrdy na nasho slovaka
jebozlesa pred 15 rokmi a 4 m
čo by sa stalo keby netrafil bránu???
johnyy23 pred 15 rokmi a 4 m
mmm ten puk by na diaľnici dostal pekne mastnú pokutu :D:D
swittjaja pred 15 rokmi a 4 m
jaka mala hlava :D
traceurdca pred 15 rokmi a 4 m
to sa mi lubi toto robi slovensku meno uz iba vdaka nasim hokejistom v NHL je v amerike zname slovensko inak by ani nevedeli ze existujeme :)
broko125mtx pred 15 rokmi a 4 m
Krása! odchovanec Dukly Trenčín... :)
22harto22 pred 15 rokmi a 4 m
aj tak najradsej mam ked sa bije a nalozi dakemu zaludovy ze az krvaca a on si vpoho odkorculuje :)
len0 pred 15 rokmi a 4 m
čo dodať, proste pán hokejista :)