Je to švédska skupina a majú veľmi pekné pesničky.

Ako sa bozkávajú ŠvédkyAutor: moriak53 395 videní

Hračka pre blondínyAutor: soccermadness15 636 videní

100 bozkov od cudzích žienAutor: scaramanga40 315 videní

Fantastická štvorka (Trailer 2015)Autor: henrich1863 615 videní

Na stojáka - Obhájca blondínyAutor: darkfox13 572 videní

Ruská štvorka na záchytkeAutor: vabene69 035 videní

Fantastická štvorka 2 - LavínaAutor: olovo3 290 videní

Obyvatelé Burjatska byli svědky neobvykléhoAutor: eennee538 videní

Dve Švédky si precvičujú zadkyAutor: conan54 395 videní

Švédsko má talentAutor: peter69186 970 videní

Švédské video na podporu UkrajinyAutor: angerfistt1 651 videní

Automatický reflex blondínyAutor: v4v55 546 videní

Švédsko - dobrovoľná cesta do peklaAutor: pavelfcb4 873 videní
ksichtx pred 5 mesiacmi a 1 t
hnusny playback ! fuj... ale inak energicke melodicke ;)
dominic pred 13 rokmi a 11 m
toto je prava skandinavska hudba a dufam ze ak sa dostanu do eurovision tak to isto vyhraju. Tym chcem povedat ze svedi maju najlepsie piesne ktore sa hodia do eurovision kdezto slovaci maju tie ich ladaky ublékané :) Kom igen Timteij :P
aknel619 pred 15 rokmi a 4 m
pekneee
☺☻
dagon666 pred 15 rokmi a 4 m
velmi pekne pesnicky maju hahah velmi pekne hahahah hmmm