Malý tanečník potrebuje hudbu, inak sa ani nepohne.

Tanec bez hudbyAutor: lokes30 830 videní

Tanec bez hudby - s hudbouAutor: drmanhattan3 119 videní

Elvis Presley bez hudbyAutor: miso162117 486 videní

Rihanna and Shakira bez hudbyAutor: rolex4 575 videní

I Want To Break Free (BEZ HUDBY)Autor: lilinka6938 928 videní

The Prodigy - Firestarter (BEZ HUDBY)Autor: oldie193 280 videní

Tancovanie po sveteAutor: benyxxxxx5 027 videní

Felicia a THX Z - 2300Autor: zenox5 127 videní

žiwán - niekedy to nejdeAutor: chrisbrownova2 062 videní

Gangnam style bez hudbyAutor: cocacola3 594 videní

Eduard Khil - Trololo - bez hudbyAutor: isors34 505 videní

House tancovanieAutor: che41 069 videní

Keď to nejde, tak to nejde...Autor: garb5 889 videní
adika956 pred 15 rokmi
ZLATI JE ESTE JAK UKAZAL RUCKAMI PRECO PRESTALA HRAT HUDBA JEMU SA TO PACILO HIHI HORE DOLE HORE DOLE HIHI
wing pred 15 rokmi a 1 m
a nevlastni to dieta Engelina lebo ak to bol japonec alebo cinan tak ho mali vrazit jej nie ? to mam z tohle je sparta :D
mirvalspoke pred 15 rokmi a 2 m
bože neni to nahodov ten čo vie napodobiť ten evil look ? :D :D :D
tigricatko pred 15 rokmi a 5 m
zlate :D
lucynda13 pred 15 rokmi a 5 m
Napodobňoval Šehrezádu :D
sisus pred 15 rokmi a 5 m
dobrá hudba!
marke17 pred 15 rokmi a 5 m
Brušné tance odborník :)
taiger pred 15 rokmi a 5 m
este trochu potrenuje, vyrastie a bude lepsi ako Laci Straik :) :D
nika123 pred 15 rokmi a 5 m
:D :D
misos pred 15 rokmi a 5 m
zlatyy :D
prware pred 15 rokmi a 5 m
Nuz ked bude trenovat mozno o par rokov bude novy ucinkujuci v lets dance.
standyy77 pred 15 rokmi a 5 m
pecka :D
dysha pred 15 rokmi a 5 m
ten bude brusny tanecnik :D jak henten z Močenka ci odkial bol ten v ČSmáT
terexzes333 pred 15 rokmi a 5 m
:D :D :D nemozem z tohto videa pobavilo
pechzd pred 15 rokmi a 5 m
jezuuus jaky kráásny...ale mu to ide...haaa...:D
2pistik2 pred 15 rokmi a 5 m
nie bez hudby to proste nejde,ale bez jeho "huby" to proste nejde :)
gridds pred 15 rokmi a 5 m
Ako zabučal :D ... WTF zapni tu hudbu :D
pucher pred 15 rokmi a 5 m
No,..tancovať, to áno, ale zahrať sa a pomali si zvykať na lopatku, alebo hrabličky to nie :D Ale samozrejme je zlatý :D 5*
maritolo pred 15 rokmi a 5 m
ten to umí asi vyhra o zopar rokov lets dence