keď sa chalani nudíme, tak natáčame rôzne videá...jedným z nich je aj toto...posúďte samy......pardon za zlú kvalitu

Aha toto poznám, to sú činky - jednoručky!Autor: deflo14 188 videní

Majster WTF činkár si poriadne naložilAutor: urfik21 222 videní

Nová telocvičňa v KiiAutor: mertinjeso5 282 videní

Tréning pre začiatočníkovAutor: chelios100 816 videní

Nie je jednoručka ako jednoručkaAutor: turista50 122 videní

Kupujem činky, činky kupujem!Autor: loktibrada8 487 videní

Taký obyčajný deň vo fitkuAutor: johnatan19 406 videní

Farmár Oto zahanbil fitkárovAutor: terazvarim18 050 videní

Vzpierač a jeho zvieračAutor: muerte81 878 videní

Alojz Hlina varuje pred úžerníckymiAutor: slobodnyvysielac6 486 videní

PredtreningovkaAutor: satanfitness7 335 videní

Alojz Hlina sa zacyklil v svojich lžiachAutor: miloslav8230 videní

Nechodíš náhodou do toho fitka nejak často?Autor: buchnad12 819 videní
burzum448 pred 12 rokmi a 12 m
za zlu kvalitu by som s neospravedlnoval skor by si sa mal ospravedlnit tym kto zabil cas pozeranim tohot videa!!§
shorty1998 pred 13 rokmi
co by som ja robil za hentaky stroj!
hellsing90 pred 13 rokmi
Musím vám povedať že máte nekvalitnú lavicu .. :D na scotovej lavici by ste mali pustiť celkom dole ruky :D
zizu pred 13 rokmi a 1 m
chodte si buzeranti predpisat prasky a silne tabletky na hlavu drbnuty normalne nebezpecny pre spolocnot trapneeeeeeeeeeeee
allvaro pred 13 rokmi a 2 m
Picovina :D
drafty pred 13 rokmi a 3 m
hoši na benči by aj tak viac nevytlačil :DDDDD
scrapy911 pred 13 rokmi a 4 m
je mi trapne aj za vas
michal341 pred 13 rokmi a 4 m
(O.o) What I just watched?
luukinkoo pred 13 rokmi a 6 m
jedine dobre na tomto videjku je ta pasnicka,co im tam hraaaa...
egojebo pred 13 rokmi a 6 m
traaaapas :D
edorum pred 13 rokmi a 7 m
Soryy alee to je take traapne jak naviem co :D
jozko55 pred 14 rokmi
asi najtrapnejsie video co som tu videl
wolfak pred 14 rokmi a 4 m
nic v zlom ale toto je vazne trapas
geri1967 pred 14 rokmi a 4 m
neviem ako sa môže školopovinný nudiť!
kubos1231 pred 14 rokmi a 5 m
Chlapci trocha lepšie ste to mohli vymyslieť :) A ten bench mu mohol niekto chytit čo ak by ho to zavalilo? :D :D :D :D