Skvelá práca policajného psa.

Spacifikovanie nepriateľa 2Autor: argos1612 224 videní

Československý vlčiak a jeho trikAutor: fraus12 865 videní

Poslušný pesAutor: leviathan35 851 videní

Pes a potokAutor: 11josip1118 054 videní

Chudák pesAutor: bojovnik24 843 videní

Vlčiak a kostičkaAutor: misura5 534 videní

Na chvíľku zabudol, že je NEMECKÝ OVČIAKAutor: katka7 130 videní

Ku mne!Autor: mladyjunak39 227 videní

Nemecký ovčiak kira a lexiAutor: cyberpavol4 707 videní

Československý vlčiak (dokument)Autor: lucasinoo14 164 videní

Povedal som ti, ideme sa naháňať!Autor: adampl22 366 videní

Ale čo vrčíš ako pes BASKERVILLSKÝ?Autor: lajkit7 368 videní

Smile......SmáááájlllllllllAutor: sargon3 920 videní
seredan pred 11 rokmi
takýto psi neumierajú na starobu
smejo pred 12 rokmi a 3 m
ešte to cvičiť na násilie.. skvelé...
mincoooo pred 12 rokmi a 7 m
postavím sa mu pri stenu a som zvedavy ako to dopadne :D ...ale pekneeee....
shadowself pred 12 rokmi a 7 m
I ve got to be a macho mannnnn. :D Paráda. :D
kadan pred 12 rokmi a 11 m
lol to je riadne nacviceny :) ako kresne vyskoci a chyti kde ma .. parada :)
zilko pred 13 rokmi
paci paci fik fik
alamo pred 13 rokmi
fuuha,psisko velky drsnak:)
lukas750 pred 13 rokmi a 1 m
ten pes ma riadnu silu ked takeho chlapa strhol k zemi :) ... do tej sily ratam aj rozbeh aj ten jeho skok a aj to jak zakusol :) kuskaj kuskaj :)
zilko pred 13 rokmi a 5 m
i believeeee i can flyyyyyy :D
esposito25 pred 14 rokmi a 3 m
sikovny psiik
uzivatel pred 14 rokmi a 9 m
very nice :)
pitbull99 pred 15 rokmi
niet nad nemeckeho ovciaka da sa mu verit
killer223 pred 15 rokmi a 1 m
hovorte čo chcete na vlčiaka nema ani pitbull ani žiaden iný...
sk8erbamboo pred 15 rokmi a 1 m
Wau nechcel by som to zazit :( :D
jasa pred 15 rokmi a 1 m
dokázal by spacifikovať aj také hmmm... potkany? u nás na bývalom družstve potkany roztrhali mačku, čo ich mala zabiť, tak možna tento by sa nedal ;) :D
wayper pred 15 rokmi a 1 m
čo si:D jak ho zložil,jak ninja:D
zaiksasu pred 15 rokmi a 2 m
úžasné... preto milujem KNVP, ring a mondioring :D :) :D
gotik pred 15 rokmi a 3 m
toto je nemecky ovciak ?? alebo daaka ina rasa ??
gabobj pred 15 rokmi a 4 m
Sa naňho hodil jak Cigan na železo :D
mikael pred 15 rokmi a 4 m
krasny pes