ABBa ( Asociácia BanskoBystrických alkoholikov) hrajúca takzvaný "Chlast Rock" vydala v decembri 2010 , CD pod názvom " KALBA " Skladba z názvom "Po opici"

Slavo po opiciAutor: lasvegas6 626 videní

Po opiciAutor: tigrica37 242 videní

Slečna a chľastAutor: rowdies184 816 videní

Yeah! úplnej tanečníkAutor: budulinek22512 628 videní

Čo robí alkoholAutor: marrtin33378 986 videní

Ach tí dnešní muži!Autor: melampyrum93 190 videní

V trojici po opici (Rusko)Autor: uschiglas44 225 videní

Pomalý, ale istý koniec pártyAutor: glezgot13 659 videní

ABBA - Rock Me - D. VideosAutor: ozzy792 068 videní

2 MANUÁL. chlast,alkohol.Autor: kiro12 181 videní

Idylka ruského rybáraAutor: melampyrum55 834 videní

ABBA (vybrané videoklipy)Autor: mailslovakia17 832 videní

Superhrdinovia po opiciAutor: v4v169 599 videní
pucher pred 15 rokmi a 5 m
Texty bez nejakej úrovne, ale ten názov je dobrý :D