Pri demonštráciách vo Veľkej Británii pošliapal kôň svojho policajného pána.Kone sa splašili a tak mali policajti prácu nielen s demonštráciou,ale aj s týmito tátošmi.

Kone sa radujú zo snehuAutor: ondrej291 984 videní

Bratovražedný boj, alebo.....Autor: paveliatko4 510 videní

Cíti sa ako pohlavie kôňAutor: marius7778 756 videní

Chcela vyzerať „cool“, keď prechádzalaAutor: uhorkac18 761 videní

Po stopách FURMANOV v okrese PrievidzaAutor: ondrej29884 videní

Bulharská polícia verzus cigánske záprahyAutor: batuchan25 609 videní

Ja a moje koneAutor: kocicka269223 034 videní

To bol nápad, otvárať šampanské na koniAutor: kalatrava26 149 videní

KoneAutor: katka93 346 videní

Koníky sa šantia v snehuAutor: ondrej292 345 videní

Kto vravel, že kone nehryzú?Autor: baltazarq19 550 videní

Kone na cesteAutor: golfoo119 739 videní

Polícia - deň polície Bratislava 2011Autor: elektricka24 173 videní
otrok pred 15 rokmi a 4 m
Nemalo by sa im stavat aby sa kone splasily ale vzdy sa najde vynimka