Nie som si veľmi istá, čo sa tam stalo ale reakcia spachtoša ma fakt pobavila. Možno ho kamoš oblial s tou fľašou, čo mal v ruke...

Francúzsky naháč na prechádzkeAutor: godzilla3 854 videní

Dobré ráno po japonsky!Autor: tanna60 942 videní

Dobré ráno po rusky 2Autor: medialko71 112 videní

Naháč, ktorého nechytili!Autor: deflo22 322 videní

Dokonalý budíček v podaní boxeraAutor: lajkit16 962 videní

„Aha, normálne pleskol fízlovi!“ - NaAutor: nadrbelka53 870 videní

Dobré ránko spachtošiAutor: l3bron36 597 videní

Dobré ráno - ruská armádaAutor: bojovnik41 920 videní

Naháč na bicykliAutor: jackassmann27 189 videní

Dobré ráno, prajem pekný deň!Autor: tchoroid12 652 videní

Ranný budíček!Autor: equinox30 821 videní

Naháč ukradol policajné autoAutor: miromich5 824 videní

Ja a môj kohút vám prajeme dobré ránko!Autor: lajkit9 725 videní
vlidimir pred 10 rokmi a 3 m
A Boris má zas čo vysvetľovať...
pansveta pred 10 rokmi a 4 m
Vo Švédsku je bežné schodiť po domácnosti pred deťmi nahý, nie to ešte spať nahý. Jednoducho sa za nahotu nehanbia.
juzygnixx pred 12 rokmi a 6 m
jasný fejk :D alebo fetak ...neviem :D :D :D
vyjebanelavi pred 12 rokmi a 9 m
Ktorý chlap už len spí holý v posteli ? :D Teda ak tam nema žensku :D
jeelito pred 12 rokmi a 11 m
kričí jak dievča :D :D
xsonyx pred 12 rokmi a 11 m
hned roztahuje nohy ... chalani ho asi inak zvykli budit :D
martinka355 pred 13 rokmi
boha sa tam rozkracuje ani Rosenberg :D
rolandjx8p pred 13 rokmi a 3 m
Magorizmus na entú... Ešte šťastie, že nespávam nahý...
t1o1m2 pred 13 rokmi a 3 m
neee ten si ho riadne prevetral :D
davidoss2 pred 13 rokmi a 4 m
to je moc ten ich smiech :D :D
zilko pred 13 rokmi a 4 m
kokos co sa mu muselo snivat! :D
pasvare pred 13 rokmi a 7 m
ukazal bimbasa :D
baraka pred 13 rokmi a 10 m
sa tam predvadza :D
sebko pred 13 rokmi a 11 m
mohli aj tu čiernu dieru ukázať :D:D:D
renim pred 14 rokmi
Ukazuje si ho ako keby naschvál že: Ahaaa čo tam mám :D
filter331 pred 14 rokmi a 4 m
buzerantska kokocina.urcite planovane!
bibiodporna pred 14 rokmi a 5 m
hahahahah,tak takto som sa riadne dlho nezasmiala :D
rudyv6 pred 14 rokmi a 5 m
sa rozťahuje jak žabiak :)
fefe525 pred 14 rokmi a 5 m
neviem ako vy ale mne to az take smiesne neprislo no ale kazdy ma uz svoj nazor
laci654322 pred 14 rokmi a 5 m
asi sa viac smiali na jeho šulína ako z neho :D :D :D